Bucpet

Poradíte s aplikací pro geocaching?

Přeji dobrý den. Potřebovala bych poradit nějaký program na mobil na vyhledávání kešek. Aby jste rozuměli nemám žádný chytrý telefon. Mám x let starou „hloupou“ Nokii c5. Několik let jsem v mobilu měla nahraný program Handy Geocaching (myslím že se to tak jmenuje) a poslední dobou nějak nefunguje. Nebyl by nějaký prográmek, který by byl vhodný pro tento telefon? A když už někdo poradí rovnou by mě zajímalo jak to do telefonu dostanu. Kdysi jsem tam právě tento program nahrála, ale teď už nevím jak ho tam z pc dostat, nebo do jaké složky v mobilu ho nahrát. Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Původní neotázka
Aplikace pro geocaching

Nejlepší odpověď
Arne1

I když i tady se najdou kačeři, tohle je dotaz hodně specifický. Obrať se na fora na serveru geocaching.cz, nebo případně na facebookové skupiny „Czech geaocaching“, „Geopokec“ a další podobné.

Bucpet

Arne1 díky, podívám se, ale třeba se i tady najde někdo.

Arne1

Tomu moc nevěřím, Symbian je dneska hodně neobvyklá platforma. A i na novějších platformách jsou známé geocachingové aplikace které dnes již nefungují.
Prostě pro rady choď tam, kde je pravděpodobné že jsou lidé kteří se danou činností zajímají a mohli by příslušné zařízení mít. A všeobecně – myslím že není dobré být v Geocachingu izolovaný od ostatních. Mnoho se toho také dá zjistit od kolegů na eventech.