Ignác

Existuje nějaká aplikace na nahlížení do katastru na OS android??

Zdravím, rád bych se zeptal jaka je asi nejlepší aplikace na android, která by uděla na základě GPS a českých katastrálních map co nejrychleji zobrazit vlastníka objektu nebo pozemku na kterém jsem, a popřípadě by i graficky zobrazila hranice pozemku abych veděl jestli jsem jeste na svém a kdy už ne. Bonus by byl kdyby fungovala offline. Zkoušel sem 2 a obe špatně použitelné. Děkuji

Odpovědi
Danislava

A nešlo by to s touhle appkou?

https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.stoneapp.ika­tastr