misicka2310

Antikoncepce – mohu ji normálně začít zase brát?

Ahoj 3 měsíce jsem brala antikoncepce a ted přes svátky jsem je měla začít brát znovu jenže mi došly a pro recept sem zapoměla jít a pak ty svátky tak tam jdu zítra mohu normálně zase začít brát antikoncepce nebo jsem něco pokazila děkuji

Nejlepší odpověď
1popelka1

Správně by se HA měla začít brát v první den menstruace + se první týden chránit jinou ochranou.
Ale já to taky tak kdysi udělala (začala brát o pár dní později) a nic se nestalo, jen se posunul cyklus o těch pár dní.
Takže nemusíte mít strach, jen se chraňte teď i týden od začátku užívání HA ještě jinak.

Další odpovědi
pondělí

nepletete si antikoncepční pilulky s anidepresiva­ma,pozor,může­te mít blbé děti,nebo blbou náladu!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!