WeeBear

Antikoncepce Minerva – pár dotazů, spíše na ženy.

Dobré odpoledne,
chtěla jsem se zeptat zprvu obecně, je normální, že mě po dvou týdnech brání antikoncepce začíná nehorázně bolet hlava, mám nechuť a běžně na jazyku takovou „těžkou“ slinu, jakoby pocit na zvracení? Jestli je to běžná reakce těla na vyrovnávání se s hormonální antikoncepcí, či to není dobré znamení?

A za druhé, spíše už k ženám, které ji zkusily, mám ji i na akné – za jak dlouho asi začne zabírat? (nečekám, že zabere hned, ale ráda bych měla nějakou představu) V příbalovém letáčku je napsáno pouze o redukci nadměrného ochlupení, že začíná mizet okolo 6. – 9. měsíce, ale kvůli toho ji neberu. 😁

Předem díky za každou odpověď,
W.
Doplňuji:
Lucijej: na antikoncepci bych to i svedla, nikdy jsem podobné problémy neměla, natož opakovaně denně ve stejné hodiny. Proto se ptám, zda je to běžná reakce, či se jít poradit s dr.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jestli jsi jistá, že vé příznaky jsou od AH, tak naklusej k doktorce a nech si ji vyměnit, tahle ti očividně nesedla.

Co se týče akné, mě začala zabírat po nějakých třech měsících, ale brala jsem jinou, navíc taky záleží, jak silné akné máš.