Avatar uživatele
WeeBear

Antikoncepce Minerva – pár dotazů, spíše na ženy.

Dobré odpoledne,
chtěla jsem se zeptat zprvu obecně, je normální, že mě po dvou týdnech brání antikoncepce začíná nehorázně bolet hlava, mám nechuť a běžně na jazyku takovou „těžkou“ slinu, jakoby pocit na zvracení? Jestli je to běžná reakce těla na vyrovnávání se s hormonální antikoncepcí, či to není dobré znamení?

A za druhé, spíše už k ženám, které ji zkusily, mám ji i na akné – za jak dlouho asi začne zabírat? (nečekám, že zabere hned, ale ráda bych měla nějakou představu) V příbalovém letáčku je napsáno pouze o redukci nadměrného ochlupení, že začíná mizet okolo 6. – 9. měsíce, ale kvůli toho ji neberu. 😁

Předem díky za každou odpověď,
W.
Doplňuji:
Lucijej: na antikoncepci bych to i svedla, nikdy jsem podobné problémy neměla, natož opakovaně denně ve stejné hodiny. Proto se ptám, zda je to běžná reakce, či se jít poradit s dr.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Jestli jsi jistá, že vé příznaky jsou od AH, tak naklusej k doktorce a nech si ji vyměnit, tahle ti očividně nesedla.

Co se týče akné, mě začala zabírat po nějakých třech měsících, ale brala jsem jinou, navíc taky záleží, jak silné akné máš.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek