Antikoncepce

Může antikoncepce ženu zbavit jakékoliv chuti na sex?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Teoreticky ano – tedy pokud se jedná o hormonální antikoncepci.
HA zvyšuje hladinu určitých hormónů v těle a pkud se jejich hladina zvýší, může to vyvolat i některé vedlejší účinky. Vyhledem k tomu, že i „chuť na sex“ je víceméně vázaná na hormonální pochody, je možné, že ji HA sníží.
Nebude to ale nejčastější účinek a velmi pravděpodobně bych se zamyslela i nad jinými možnými příčinami.

Další odpovědi
georgia

To je pěkný nesmysl.PŘI ZAČÁTCÍCH braní antikoncepce,jsou někdy stavy nevolnosti,nebo cokoliv jiného,ale když to přejde,je vše o.k.Chuť na sex nemá vliv.

Tinwe

z vlastni zkusenosti- ano rozhodne muze.

Málče

Brala jsem antikoncepci dlouhodobě a nepozorovala jsem že by mě zbavila chuti na sex.