Nejlepší odpověď

Zlatý

Ani jedno ani druhé, nýbrž:

Bude to divadlo, kandidovat budou lidi za politické strany, ale budou se dušovat, že jsou nezávislí.
Ještě si počkám

Další odpovědi:

Stříbrný

V případě přímé volby prezidenta si budeme volit reprezentativní a moudré osobnosti nezávislé na politických stranách.

Snad jen dodám, že jsme se všichni dostali do stadia, kdy nevěříme ani jednomu nebo jen velmi málu politikům. Pracuji ve výzkumech mezi lidmi a slyším, jak jsou všichni naštvaní a zdeptaní tím, co tu jimi zvolení politici předvádí a vymýšlí za hovadiny a dřou z už tak chudých lidí poslední zbytky toho, co ještě můžou vzít. Populistické a nákladné předvolební programy u přímé volby prezidenta nepředpokládám, neboť ti rozumní kandidáti jistě ví, že předvolební show a sliby jim už většina lidí neuvěří. A toho, kdo bude mít populistickou show a program, toho já osobně volit nebudu. A taky se tu přiznám, koho volit budu - Jana Fišera, protože na mě působí velmi solidním a přirozeně inteligentním dojmem, i když na prezidenta je ho škoda, líbil by se mi spíš jako ministr financí. Škoda Janoty, byli bychom nyní o krůček někde jinde. Švejnara volit nebudu z jediného důvodu - ikdyž je zřejmě dobrý ekonom, myslím, že díky tomu, že tu nežije, nezná tady tu provázanou mafii a všudepřítomnou korupci, snadno by se nechal oblbnout některými politiky, kteří "umí chytře" mluvit, jako třeba Kalousek nebo Schwarzenberg, jejichž totalitní pravice nás dostala tam, kde jsme.

Bronzový

Přímá volba nebude,politici se té možnosti zalekli.Senát to nyní neschválí,a jde teď o to na koho to neschválení svalit. Po neschválení se to "nestihne" opětovně projednat v parlamentu a bude se volit postaru. Pokud se to nestane tak jak se domnívám, omlouvám se! Jsem jako skoro každý čech politolog, ale nepromovaný, tedy amatér, tak se mohu mýlit.

Zlatý

Z každého asi tak trochu a k tomu obrovské divadlo na oblbování lidí,dozvíme se jen část informací které by jsme měli vědět.. další a další problémy.
Ještě pořád je ale šance, že přímá volba nebude, ale to nám stejně asi moc nepomůže.

Bronzový

V případě přímé volby prezidenta si budeme volit reprezentativní a moudré osobnosti nezávislé na politických stranách.

Nevím, jestli si budeme ihned volit reprezentativní a moudré osobnosti. Možná ani není zatím z čeho vybírat. Ale musíme mít co největší možnost to udělat.

Zlatý

Pokročilý

Pokročilý

Bronzový

V případě přímé volby prezidenta nás čekají nákladné populistické show kandidátů různých mafií a výsledek nemůže být lepší než výsledek voleb do parlamentu.

Zlatý

NÝBRŽ CO, MÁM CHUŤ říct to jedno jediné sprosté slovo a to .....
je mi z těch lidí u koryt na zvracení..

Diskuze k otázce

Bronzový

MK44

Díky, Venkovane, za úvodní reakci v anketě. Jen si dovoluji zapochybovat, zda Vaše odpověď je "Ani jedno, ani druhé, nýbrž". Což ji započítat rovnou k možnosti nabídnuté jako druhé?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.