Avatar uživatele
zjentek

anketa: označíte, čím se nejvíce trápíte?

nemyslím,že by jste se trápili a byli smutní, ale jedna z možností vás určitě žere nejvíce,ne? Co to je?
Doplňuji:
klobouk dolů před lidmi jako je huxa, kteří mohou takhle mluvit. Klobouk dolů před všemi takovými!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, vagra, johana 56, Deli, fcoop, bolak, Damiana, briketka10, anonym, anonym, gagaga před 4067 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

jiné

Doplňuji:
nejsem zdraví, chybí mi peníze, chybí mi láska, pochopení, ale ničím se netrápím, poněvač bych tím stejnak nic nezměnil :)

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

vztahy, pochopení

S těmi souvisí všechno ostatní, co jsi uvedl jako anketní možnosti. Lidé často berou své zázemí, protějšek, rodinu jako samozřejmost, ale teprve, když se „něco“ stane a pokazí – pak jde vše ostatní stranou. Od toho, aby byl člověk vyrovnaný, klidný a spokojený „stačí“ „JEN“ láska. Lidé by měli být k sobě lidštější (oni to vždycky nějak dokážou teprve tehdy, když jde do tuhého), a ne si záměrně škodit. Pak by byli:
Šťastnější
Zdravější
Schopnější
Vypadali by líp
Dařilo by se jim v práci i ve společnosti jako takové.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj, aramah Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

práce, finance

nemůžu najít práci :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

jiné

Život mně naučil,že trápit se pro to,co skutečně nemohu ovlivnit a změnit,je zbytečné.Mnohem lepší je prožívat naplno vše krásné a príjemné,kterého je kolem nás stále méně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

jiné

Doplňuji:
Nedorozumenie a nepochopenie medzi ľuďmi.

Ak sa ľudia medzi sebou nevedia spolu dohovoriť (nezáleži akým jazykom hovoria) a pochopiť potreby druhých, vznikajú neprekonateľné priepasti medzi nimi, ktoré vedú k tragédii. V tomto je rozdiel medzi človekom a zvieraťom.
Zviera koná prirodzene o prežitie, kdežto človek aj keď má dostatok, chce viac, stále viac a ešte viac, chce mať moc, vládu nad všetkými a všetkým, známym i neznámym, dokonca bojuje aj sám so sebou.

Ak by sa ľudia vedeli medzi sebou dohovoriť, boli by ďalej…

Upravil/a: led

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

vztahy, pochopení

… ono s tím tak trochu souvisí i to štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallagela

jiné

Doplňuji:
škola, když není zkouškový, tak píšu bakalářku, když nepíšu bakalářku, učím se na zápočty. 365 dní v roce. Vyčerpávající a mám pocit, že nic nestíhám.

Upravil/a: Fallagela

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sportak

jiné

mě tedy v podstatě nic netrápí,krome vědomí,že jiní se pořád ještě s něčím trápí…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

vztahy, pochopení

Doplňuji:
Vztahy a pochopení přátel a rodiny se štěstím a zdravím, získám práci a finance.Jedno s druhým je provázané.

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiriii

vztahy, pochopení

Doplňuji:
Nekonečný příběh:-( Kde asi lítá ta pravá:-)

Upravil/a: jiriii

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

práce, finance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jiné

Proč bych se měl trápit?
stejně ti to nepomůže.Člověk se musí snažit danou věc napravit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Larissa

štěstí, zdraví

Doplňuji:
skoro bydlím v nemocnici…

Upravil/a: Larissa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

práce, finance

Doplňuji:
Jsem na tom stejně jako briketka10. Také nemůžu najít práci, a to není zas tak dávno co jsem vylezl teprve ze školy. Hold žabanty nikdo nezaměstná a kde vezmu tři roky praxe taky nevím :)

Upravil/a: Matthew

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

jiné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PatricieA

vztahy, pochopení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

práce, finance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
helcaify1

jiné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mikulas000

štěstí, zdraví

štěstí, zdraví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

jiné

Jediný kdo má morální právo se takto ptát je Damiana a ta by to určitě neudělala zde na veřejnosti.
Vůbec nic ti do toho není, neboť nejsi schopen pomoci . Jsi pouze drbna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

jiné

Netrápím se, nemám proč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

štěstí, zdraví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dj.david1234

jiné

Doplňuji:
Trápit se? Není důvod.. Lepší už to stejně nebude

Upravil/a: dj.david1234

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JeanJoche

práce, finance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionak09

práce, finance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mahoney

vztahy, pochopení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

vztahy, pochopení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

práce, finance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Blecha

práce, finance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
qwert7

práce, finance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ajík

jiné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Damiano, vaše odpověď byla hodně citlivá, přesto vás uživatel mosoj použil jako námět pro svou odpověď. Nemám tušení o co jde, neumím takto hádat, ale ať se vám děje co chce, uvědomuji si, že tato má anketa nemůže pomoci více, než že uvidíte, kolik lidí označí „vztahy,pochopení“. Je mi líto, že mne uživatel mosoj takto dohnal psát o něčem, čemu nerozumím. Omlouvám se, pokud on má pravdu a já udělal něco špatně.

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Ale ne, to se nic neděje. Malé nedorozumnění:-) Mosoj to bral nejspíš tak, že tohle je „moje“ obvyklá (první) otázka v mé branži…
Ale já nejsem tak háklivá (ani na sebe), takže se klidně ptej na co chceš. Neosobuji si v žádném případě nárok na dotazy, slova, věty – myšlení někoho jiného. Naopak. Tvá otázka sem patří, stejně jako všechny další, které jsou něčím přínosné a nikoho neurážejí (nemyslím jen tvoje, ale i všech ostatních, samozřejmě:-)
Mosoj to jistě myslel dobře, potěšilo mě, že mě nemá za drbnu:-) Ale to já zase nemám ani tebe…:-))

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

aha, chápu. Takže pokud jsi dobrá psycholožka, tak víš stejně dobře jako já, o co šlo v odpovědi uživateli mosoj. Přesto jsi hodně velký diplomat, co se v tvé odpovědi jeho osoby týče. I tak by si mnoho lidí mělo jeho odpověď přečíst,styli­zaci,skladbu,dů­raz,využití smyslu.. je to mnohem větší praxe než přečíst si lecjakou příručku z psychiatrie nebo tak.. není to nijak složité .)

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Osobně si nemyslím, že tu mám díky svému oboru mít nějaké privilegium a rozhodovat co sem patří a co ne. Ani omylem. Víš ono hodně záleží také na tom, jak si dotyčný sám tvůj dotaz vyloží. Na netu je to bez patřičného projevu emocí, hlasu a gest (hlavně úsměvu) hodně složité. Mě to dost štve. Také se mi občas stane, že dojde k nedorozumnění – chybě v komunikaci – jen proto, že třeba chybí (nebo přebývá) nějaké slovo. Nebo se něco, co ty myslíš jako legraci, někoho osobně silně dotkne, protože jsi třeba ťal do živého, nějak přímo ses ho dotkl, vytočil ho. Jiný zas shodí nepatřičným humorem tvou vážně myšlenou otázku nebo odpověď. Je to tu „živé“, problémy budou vždycky. S tím se nedá dělat nic jiného, než vysvětlit si to. Hned. Pokud tě ovšem nikdo stále nenapadá, nešikanuje a neuráží jen tak – protože to jinak neumí a je na tebe alergický…
Nemám ale právo mluvit za mosoje a vysvětlovat za něj co a jak myslel. Mohu jen sama zaujmout nějaký postoj.
Tady se má právo ptát každý. Zájem o osobní otázky je zřejmý, jinak by ti tolik lidí neodpovědělo, ani otázku kladně neohodnotilo. 🙂

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jsem si víc než jist že „živé“ problémy nebudou, díky .)
Dle mého soudu má mosoj pravdu pouze v tom, že zeptat se tě na zdraví či profesi osobní poštou je menší drbárna nežli zeptat se tě v diskusi. Někteří lidé mají k tajnostem důvody, někteří jsou zase třeba jen samotáři,dá se pochopit cokoli.

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

No jo, jenomže kdyby ses ptal každého osobní poštou, k čemu by pak tahle stránka byla? A jestli někdo nechce, tak ať ti přece neodpovídá. Není nic jednoduššího. Já s tím problém nemám.:-)
Btw – nemyslela jsem živé problémy jako takové, ale proto, že je to tady hýbá, situace je aktuální (neodpovídá se na rok staré dotazy), ale konkrétně tu spolu lidé diskutují, tak občas dojde k nedorozumnění. Vidíš teď – klasika, ne? Nepodezírala bych nikdy nikoho, ani dopředu nementorovala k tomu, jak se tady má chovat, když nikomu neubližuje. To mě ještě neznáš:-)

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Neměl bys spojovat do jedné odpovědi zdraví a štěstí. To nemusí pokaždé souviset – i nemocný člověk může být šťastný a zdravý může být nešťastný 🙂

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jo to je pravda. Ale je to anketa po dvou variacích, neměl bych více kolonek. Takhle je to více anomymní .).)
Myslím že schopnosti a zevnějšek je také nebe a dudy .)

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

led: skvělá odpověď.. ale mám tam rubriku na vztahy, porozumění.. nemusela jsi použít rubriku jiné .)

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Bude to asi tým, že som videla otázku a odpoveď, tú anketu som si uvedomila pri náhodnom kliknutí nervózneho prstu na „jiné“ a otázka sa mi zjavila znova :(
Snáď vám to nepokazí štatistický výpočet :)

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zajímavá otázka. Zaslouží pochvalu.

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

škoda že na ni nemůžeš odpovědět ty. I tvé trápení je lidské trápení.

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Myslíš jako moje trápení? Ale já nemám pocit, že něco takového v životě mám. Trápení je přece negativní. A já už tu psala mockrát, že nic v životě neberu jako negativní. Jsou zkoušky, které musím zvládnout, a jsem moc spokojená, že zatím to zvládám.
Důležité v životě jsou přece drobné radosti. Těch mám bezpočet. Štěstí je dokázat ráno vstát a jít udělat něco, co někoho potěší, nebo co potěší mne. Šperkuju si svoji domácnost a těší mne každá drobnost. Svaly a klouby se po nemoci sice brání, ale jde to. Mám život ráda a mám taky ráda lidi. Proč bych tady měla nad něčím smutnit?

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

ústní? Co takhle nominace .)

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)) vy jste nenazranej ! vy byste chtel nominaci uz i za otazky ! :))

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

a tak.. trochu švestiček z vaší zahrádky.. .)

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ja mam jen 2 tresnicky … !
vloni jsem na nich mela prvni 4 .. chodila jsem se na ne divat 5 krat denne a pak mi je sezral nejakej nenazranej ptak !
letos uz je sklidim hned zeleny ! :)

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

hmm.. zajímavá nabídka. Lépe zelený třešničky nežli scvrklá švestka. Ostatní nenažraný ptáci ať teď slintaj .).).)

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

  • iv- nezáviďte,

a prečo by nemohla byť nominácia aj za otázky, viete si prestaviť to množstvo nových a minmum starých otázok, zase zmizlo viac posledných otázok.
Napríkad
prihlasila by som sa o nomináciu za otázku: dokedy bude ešte mazal beztrestne mazať?

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:) tak ja vam ted led tu nominaci dam ., za tu otazku … tady ji mazal smazat nemuze .. :)
jo, a jeste ze mazal nemuze smazat i celeho uzivatele ! to by bylo hned po cele an. ! :) nebo je posunovat na tom zebricku .. :) jako skatulata hejbejte se z mista na misto ..

ale uz pssst !
ja se jeste drzim kvuli vam, nechci vas moc zklamavat . jste tady asi vazne jedina opravdu spravedliva .. to je videt ..
to ja jak vidim " nektere " uzivatele, to jsem pak jako bycek na cervenej hadr. ! :o

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

  • iv-,

to já můžu dát led nominaci ty ještě ne „baf“..

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to ja budu moct ty nominace s timhle tempem davat asi az me bude 100 ! :(
nejak me nikdo neboduje .. :(
.. ale uz se mi i tak zda, ze mam nejak mooc bodu .. premyslim, ze bych zacala znovu .. :)
me to takhle premiru vyhovuje .. usetrim si tim spoustu casu .. drive jsme porad klikala, kdo me dal bod a kdo ne a kdo komu .. no, blazinec ! :)
tak to uz bych nechtela .. ted si krasne misto toho casu ctu spoustu knih .. :)

  • iv-

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

no ale obodovat diskusi nemůžu.. tak co mám sakra bodovat? Nevidím otázky ani odpovědi a jsem zde tzv. zajíček :o ,takže ani nevím jak je najít, když je nevidím .).).)

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ja vam dam zajicka, vy zajicku ! toho si nechte na Velikonoce a ne na me ! :)
ale to vykani vam jde skvele ! :p

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

"to ja budu moct ty nominace s timhle tempem davat asi az me bude 100 ! :( "
nebojte sa, čoskoro budú nominavať už aj kojenci, všimnite si ako to tu mladne…
Možno, už čoskoro všetkých bežcov nad 30000 bodov revolučne a spravodlivo posunú na čestné posledné miesto, nech si spomenú na svoje začiatky a pôjdu pekne odznovu… a bude pokoj. Tak im treba!

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

led..,… odznovu ??! to by bylo jeste horsi !! :))
nekteri by se zase chteli rychle dostat tam, kde uz byli ! :)

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:))

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek