ANKETA! E-kuřáci: myslíte si, že elektronické cigarety sú škodlivé?

Zaujíma ma predovšetkým názor UŽIVATEĽOV e-cigariet - myslíte si, že sú elektronické cigarety škodlivé? Do akej miery? Kašlete z nich a cítite, že Vám neprospievajú? Narazil som na tento článok: http://www.epuff.cz/… kde dosť veľa mýtov práve vyvracajú, tak ma zaujíma Váš názor.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nie, e-cigarety síce škodia, ale nie v takej miere

Neškodí tolik jako klasické, neboť neobsahují žádné produkty spalování.

Další odpovědi:

Zlatý

áno, e-cigarety sú veľmi škodlivé

co je lidská přirozenost od narození....kouřit to nebo ne? Odpověď zní- škodí, co je nepřirozené ..dělat věci přirozeně- neškodí. Znovu se zeptej, nejlépe každé ráno: když to dělám, co to vlastně dělám? ..a jsem přirozený člověk, když se nechám průmyslem otupovat? To je celá odpověď ,)
Doplňuji:
taky si zodpovědně uvědom, že ten tvůj link odkazuje na portál, který se zabývá prodejem tohoto zboží, tak tam neočekávej komentáře o tom, že to škodí ..jak říká v těchto situacích jeden drak- buď normální ,)

Zlatý

Doplňuji:
Vše ostatní bylo již řečeno.
Ještě snad jen to, že některé mohou být z nevhodných materiálů. Ale i tak jsou méně škodlivé.

Stříbrný

mám stejný názor jako beer...pěkné svinstvo je dehet vznikající spalováním papírku
ad odkaz...přece ti, co tyhle cigarety prodávají, na ně nebudou kydat hnůj...takže zase všemu tak úplně nevěř... .-)

Bronzový

Bronzový

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

sorry, nekouřím to a přesto jsem odpověděl ..špatně jsem si asi přečetl to zadání otázky. Ale myslím, že by jsem odpověděl stejně, i kdybych to kouřil, takže je to fuk ,)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.