martin.uhlo

ANKETA! E-kuřáci: myslíte si, že elektronické cigarety sú škodlivé?

Zaujíma ma predovšetkým názor UŽIVATEĽOV e-cigariet – myslíte si, že sú elektronické cigarety škodlivé? Do akej miery? Kašlete z nich a cítite, že Vám neprospievajú? Narazil som na tento článok: http://www.epuf­f.cz/fakty-a-myty-o-e-cigaretach/t-297/ kde dosť veľa mýtov práve vyvracajú, tak ma zaujíma Váš názor.

Nejlepší odpověď
beer

nie, e-cigarety síce škodia, ale nie v takej miere

Neškodí tolik jako klasické, neboť neobsahují žádné produkty spalování.

Další odpovědi
zjentek

áno, e-cigarety sú veľmi škodlivé

co je lidská přirozenost od narození…kouřit to nebo ne? Odpověď zní- škodí, co je nepřirozené ..dělat věci přirozeně- neškodí. Znovu se zeptej, nejlépe každé ráno: když to dělám, co to vlastně dělám? ..a jsem přirozený člověk, když se nechám průmyslem otupovat? To je celá odpověď ,)
Doplňuji:
taky si zodpovědně uvědom, že ten tvůj link odkazuje na portál, který se zabývá prodejem tohoto zboží, tak tam neočekávej komentáře o tom, že to škodí ..jak říká v těchto situacích jeden drak- buď normální ,)

www

nie, e-cigarety síce škodia, ale nie v takej miere

Doplňuji:
Vše ostatní bylo již řečeno.
Ještě snad jen to, že některé mohou být z nevhodných materiálů. Ale i tak jsou méně škodlivé.

Funna

nie, e-cigarety síce škodia, ale nie v takej miere

mám stejný názor jako beer…pěkné svinstvo je dehet vznikající spalováním papírku
ad odkaz…přece ti, co tyhle cigarety prodávají, na ně nebudou kydat hnůj…takže zase všemu tak úplně nevěř… .-)

Poklička

nie, e-cigarety síce škodia, ale nie v takej miere

tatanka

nie, e-cigarety síce škodia, ale nie v takej miere

zjentek

sorry, nekouřím to a přesto jsem odpověděl ..špatně jsem si asi přečetl to zadání otázky. Ale myslím, že by jsem odpověděl stejně, i kdybych to kouřil, takže je to fuk ,)