ufon009

Jak propojit telefon s autem Kia Ceed SW 2019 přes aplikaci Android auto?

Zdravím,
potřeboval bych propojit telefon s autem přes appku Android auto („zrcadlení“ telefonu kvůli Waze, Google map, atd.). Dle Kii je mé auto s telefonem kompatibilní, vidím na displeji v autě ikonku (šedou) Android auto. Když telefon propojím s autem, začne se appka instalovat v telefonu. Ale po chvíli to napíše, že tato položka není ve vaší zemi dostupná. Což je blbost, od začátku roku v ČR normálně funguje.

V Google play mi země na ČR nejde změnit /mám to šedé a nejde na to kliknout/ – nikdy jsem tam zemi neměnil / nenastavoval. Nic taky Google play neplatím. V podstatě to téměř nevyužívám, jen občas zdarma stáhnu nějakou appku.

Nevíte prosím někdo, jak zajistit, aby mi šla tato appka stáhnout, abych mohl využívat ostatní aplikace z telefonu přímo v autě?

Díky moc

Samsung Galaxy J3 (2017)
Model SM-J330F
Verze Android 9 (píše, že nejnovější)

Odpovědi
dubraro

Musíš AndroidAuto ručně nainstalovat. Viz návod v odkazu.

Já mám Hyundai ze stejného roku a také jsem to tak musel dělat, a znovu při každé nové verzi AA.

Zdroj: https://www.ap­kmirror.com/ap­k/google-inc/android-auto/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

ufon009

A z normálně z Google play to nejde? Telefon mi hlásí, že odkaz výše je nedůveryhodný zdroj… fakt to funguje? :)

dubraro

Ne, z Google Play to nejde, i přes zprávy o tom, že AA je pro ČR dostupné.