amnestie 2010

Chtěl bych se zeptat,kterých konkrétních činů se bude nová amnestie týkat?Jestli dojde třeba i k zastavení soudních řízení,nebo i případů,kdy nedošlo k odnětí svobody?

Odpovědi
kenyrts

Proč si všichni pořád myslíte,že bude nějaká amnestie?Buďte v klidu,nic takového pan prezident Klaus nechystá.

standa

Pan prezident sice amnestii nechystá (jak jsem zde již několikrát odpovídal), ale nový TRESTNÍ ZÁKONÍK, platný od 1.1.2010, jakousi ´amnestii´ umožní…, více je uvedeno v čerstvém článku na iDnes.cz

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/nova-amnestie-z-vezeni-se-v-lednu-dostane-pres-tisic-lidi-pep-/domaci.asp?c=A091215_­074233_domaci_bar

herotrop

dobry den.ano rad bych se zeptal jestly mi byl behem zakazu rizeni automobylu odebran ridicky prukaz.a mam preskouseni v autoskole a mam stoho obavy ,soz uz 2krat jsem neprosel.a co vubec bude .jak to bude?dekuji.

silonka33

nekdo rekl ze nas pan prezident vse dela a rika jen aby romove stoho nemeli uzitek jak rikala ma babicka vlk jse nazral akoza zustala cela a tak stejne jedna nas pan da nam pusu plnou medu a pak umre ve veznici clovek a proc //odpoved je tak lechka slibi naseho pana jsou smrtelne nebespecne jako vsechny plane nadeje a pritom by jse mu nic nestalo kdyby udelal gesto prave ne jen naznak nikdo nechce aby byl jako strycek havel ale kousek z neho by neskodil ani jemu a ani jeho narodu a nejsem rasista jen clovek prejici vsem nejen panum???