amnestie 2010

Chtěl bych se zeptat,kterých konkrétních činů se bude nová amnestie týkat?Jestli dojde třeba i k zastavení soudních řízení,nebo i případů,kdy nedošlo k odnětí svobody?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

Proč si všichni pořád myslíte,že bude nějaká amnestie?Buďte v klidu,nic takového pan prezident Klaus nechystá.

Zlatý

Pan prezident sice amnestii nechystá (jak jsem zde již několikrát odpovídal), ale nový TRESTNÍ ZÁKONÍK, platný od 1.1.2010, jakousi ´amnestii´ umožní..., více je uvedeno v čerstvém článku na iDnes.cz

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nova-am nestie-z-vezeni-se-v-lednu-dos tane-pres-tisic-lidi-pep-/doma ci.asp?c=A091215_074233_domaci _bar

dobry den.ano rad bych se zeptal jestly mi byl behem zakazu rizeni automobylu odebran ridicky prukaz.a mam preskouseni v autoskole a mam stoho obavy ,soz uz 2krat jsem neprosel.a co vubec bude .jak to bude?dekuji.

nekdo rekl ze nas pan prezident vse dela a rika jen aby romove stoho nemeli uzitek jak rikala ma babicka vlk jse nazral akoza zustala cela a tak stejne jedna nas pan da nam pusu plnou medu a pak umre ve veznici clovek a proc //odpoved je tak lechka slibi naseho pana jsou smrtelne nebespecne jako vsechny plane nadeje a pritom by jse mu nic nestalo kdyby udelal gesto prave ne jen naznak nikdo nechce aby byl jako strycek havel ale kousek z neho by neskodil ani jemu a ani jeho narodu a nejsem rasista jen clovek prejici vsem nejen panum???

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.