mosoj

Americký radar v Evropě – může za to ?

http://www.vlas­tnihlavou.cz/cim-rusko-polekalo-nato/

Nejlepší odpověď
anonym

Rusové vždy byli a jsou agresoři.Když se jednalo o radaru v Brdech,byla naše veřejnost z velké části proti.A také hlavně Rusové byli proti.Proč asi?U lidí to chápu-většinou nevěděli pořádně o co jde.U Rusů to bylo přesně naopak-ti velmi dobře věděli o co jde…:D

Další odpovědi
briketka10

nerozumím válce ani politice, ale vadí mi ta velká suma peněz co bude vyhozená asi zbytečně za ty zbraně..
já bych je vynaložila na jiné účely – léky, potraviny apod. v rozvojových zemích..
Doplňuji:
pro Reufa já mám na mysli malé a nemocné děti, ženy co se o ně stará Červený kříž např. v Somálsku, Kambodži a v jiných státech, kde jsou stále znásilňovány vojáky a nedělej si z toho legraci !

Reuef

to briketka10 : a pak nam ty hodni lide z rozvojovych zemi poslou kvuli svemu nabozenstvi nejakou tu raketku…a bez obrany budem kde ?:)