Niikii

Aktuality(zají­mavosti) ze zeměpisu

Dobrý den,na zítra musím do školy přinést aktualitu ze zeměpisu.Budu ní muset říct několik vět aby to bylo tak na cca 5 minut.Dnes už se 3 hodiny učím na matematiku,protože mi nová látka neleze vůbec do hlavy a už nemám sílu nic hledat a jelikož jsem na intru tak mi nepomůže ani nikdo z rodiny.Prosím nevíte o nějaké zajímavé(může být klidně i nezajímavá,beru vše) aktualitě,kterou bych zítra mohla odprezentovat?Budu moc vděčná za vše.Kdybyste čerpali z internetu,uveďte prosím zdroj =)

Nejlepší odpověď
Drap

Už tady bylo několikrát řečeno, že tento servr neni proto aby plnil domácí úkoly. V kterýchkoli zprávách na internetu najdeš desítky vhodných témat.

Další odpovědi
chudst

Co treba toto? http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/243567-robot-nasel-na-marsu-stopy-po-gejziru-zivota.html

Nebo si vyberte neco odsud: http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/

A mimochodem, na 5 minut se delaji referaty, ne aktuality, ta je otazka minutkoveho sdeleni.

arygnoc

nebuď líná.

v životě budeš muset udělat ještě hodně věcí, do kterých se ti nechce, které nebudeš moct odložit, protože jsi unavená.

ad matematika: matematiku se NEUČ, tu musíš POCHOPIT!