Matthew

Akorát jsem se vrátil s úřadu práce …

Byl jsem objednán na ÚP na den 21.1. Bohužel mám dvě bydliště, jedno na Moravě a jedno v Čechách. Jenomže, potřebuji odjet do Čech a tak jsem se tam byl dnes zeptat jestli by se ta schůzka nemohla konat dnes abych nemusel za deset dní zase jezdit. Podotknul jsem že odjíždím do Čech právě kvůli možné pracovní příležitosti, na Moravě prostě nic není :( Paní dnes vstala asi s „lepší náladou“ a po skoro deseti minutovém kázání a bombardování co si dovoluji přijít v jiný termín a kázat si co chci, (já jsem byl slušný) jsem ji řekl že netrvám na změně bydliště ale že jsem hold častěji v Čechách. Paní mi teda navrhla, že když jí podám čestné prohlášení, že bydlím u matky, můžu být převeden na ÚP do Čech, konkrétně tedy do Hradce Králové. Zde vzniká první problém: 1) Sice bydlím přechodně u matky, ale ta není ani v nájmu a ve svém, bydlí u svého přítele, ale dům je jeho otce. Takže si lámu hlavu s tím, kdo má to čestné prohlášení vlastně vydat. A 2) ani nevím jak takové prohlášení vypadá, nemáte někdo vzor, jak by to mělo vypadat ? Jestli jde o formulář, nebo stačí jenom něco sepsat ? Děkuji předem všem, kteří budou ochotni odpovědět :)

Nejlepší odpověď
redy

To čestné prohlášení napíšeš ty.
Ale nevím jestli to třeba není jinak,měl ses zeptat přímu tam co a jak )