Bronzový

Akorát jsem se vrátil s úřadu práce ...

Byl jsem objednán na ÚP na den 21.1. Bohužel mám dvě bydliště, jedno na Moravě a jedno v Čechách. Jenomže, potřebuji odjet do Čech a tak jsem se tam byl dnes zeptat jestli by se ta schůzka nemohla konat dnes abych nemusel za deset dní zase jezdit. Podotknul jsem že odjíždím do Čech právě kvůli možné pracovní příležitosti, na Moravě prostě nic není :( Paní dnes vstala asi s "lepší náladou" a po skoro deseti minutovém kázání a bombardování co si dovoluji přijít v jiný termín a kázat si co chci, (já jsem byl slušný) jsem ji řekl že netrvám na změně bydliště ale že jsem hold častěji v Čechách. Paní mi teda navrhla, že když jí podám čestné prohlášení, že bydlím u matky, můžu být převeden na ÚP do Čech, konkrétně tedy do Hradce Králové. Zde vzniká první problém: 1) Sice bydlím přechodně u matky, ale ta není ani v nájmu a ve svém, bydlí u svého přítele, ale dům je jeho otce. Takže si lámu hlavu s tím, kdo má to čestné prohlášení vlastně vydat. A 2) ani nevím jak takové prohlášení vypadá, nemáte někdo vzor, jak by to mělo vypadat ? Jestli jde o formulář, nebo stačí jenom něco sepsat ? Děkuji předem všem, kteří budou ochotni odpovědět :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

To čestné prohlášení napíšeš ty.
Ale nevím jestli to třeba není jinak,měl ses zeptat přímu tam co a jak )

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.