led

Ako zviditeľním záložky v Opere 17.0?

vidím že nie som sama, kto má problémy s touto verziou http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nastavit-operu-17-0

V Opere 17.0 mi zmizla lišta záložiek s odkazmi na stránky.
Ako vrátim späť túto lištu, tak ako je to aj v iných prehliadačoch?

Nejlepší odpověď
beer

Tak máme úplně stejný problém ))
Bohužel, v této verzi se záložky nijak neimportují z původního prohlížeče (nebo jsem na to zatím přes veškerou snahu nepřišel).
Jako záložky zde funguje ono srdíčko nahoře v řádku, čili „Úschovna“.
Doplňuji:
Jedinou možností je v Rychlém přístupu Importovat záložky, jenže tady jsem shořel Ve finále jsem měl totiž každou záložku zvlášť, takže mazec a než se to načetlo – děs, zase jsem to smazal.. Taky s touto Operou bojuji a nikde jsem žádnej rozumnej návod zatím nenašel ☹