Zlatý

Ako viete, že váš názor je správny, ak nepoznáte iné názory?

Ako viete, že váš názor je správny, ak nepoznáte iné názory, ak si ich nevypočujete, neprečítate. Veľakrát tu čítam rôzne jednostranne odmietavé príspevky odpovede, diskusie bez akýkoľvek debat. Jednoducho v zmysle "Ja mám pravdu a ty nie". Pritom veľakrát stačí pozrieť hlbšie do histórie, pozrieť si problém z odstupu v spojení s ďalšími informáciami.
Ako viete, že váš názor je správny?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U řady otázek, např. zde: http://www.odpovedi.cz/… nepotřebují znát názory ostatních. odpovím tak, jak to cítím a nemusím studovat podklady.

Další odpovědi:

Bronzový

po naštudovaní x kníh, x protichodných štúdiía iných dôveryhodných zdrojov na danú tému a potom si možno urobím vlastný názor alebo sa rozhodnem, že názor mať nebudem, ak o téme vie ľudstvo primálo a každý názor by bol tým pádom mimo realitu=dohad

maturitu z dejepisu mám aj 4 ťažké skúšky na vš a ak mám medzeru....wiki je vždy poruke+aj tak to beriem s rezervou, lebo ,,dejiny píšu víťazi"

súhlasím, že ak by toľko ľudí nebolo vypatlaných z dejepisu a biológie:
1.neverili by 90% konšpiračných bludov
2. mali by 0 ilúzií o ľudstve=väčší kontakt s realitou, aj so sebou
3. mali by niečo v hlave=základ pre ochotu učiť sa celý život, základ pre ,,viem, že nič neviem"

no ak má niekto mentalitu 5-10 rokov celý život, tak sa učiť nebude, nebude a nebude......a ak ich je dosť....voilá....máme tu túto spoločnosť

Zlatý

No tak to je přede jasné ..nebo nee?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.