Hawajka

akafuka fundeluka…pokra­covani?

Jak je to dál akafuka,funde­luka.....?

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=a­kafuka+fundelu­ka&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Další odpovědi
ptáč

To je zábavnější, než vědět, kde která celebrita nakupuje chleba. Ovšem jestli to tak půjde dál, hrozí hromadná debilizace, před kterou varuje pan Koukolík František.
Znám jinou, a ta zní:
Šašek lítá, až to píchá.
Prečo bych si prdol dral,
Ked som ešte niekakal.
Doplňuji:
Zřejmě jde o cikánské dětské rozpočítadlo při hře. Několik slovníků lze na internetu vyhledat.

Funna

Aka fuka fundaluka funda kava kevenduka ak fuck fundaluk funda keven duk!!