AJ – jak vyslovit came? (Keim?)

And I looked, and behold, a whirlwind came out of the north, a great cloud, and a fire infolding itself, and a brightness was about it, and from the midst of it as the color of amber, from the midst of the fire.

Nejlepší odpověď
geoorg

jo

Další odpovědi
bolak

dej bacha abys to nepřehnal s tou českou výslovností, ono je to spíš takové zahleněné „K“, trochu jako „Kch“ :)

tady se mrkni a klikni na ten reproduktor v rohu vpravo dole > http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT#en|cs|came%0A

(pokud by nešel odkaz, tak si napiš do googlu „google překladač“ a napiš si to tam sám)