Kris

AirBank půjčka.Ano,či ne?

Dobrý den,
slyšela jsem,že AirBank půjčí i ženám na MD.A že se dá žádost o půjčku vyřešit i přes internet.Máte s půjčkou od AirBank někdo zkušenosti?
Děkuji.
Jedná se o půjčku 20000Kč.

Nejlepší odpověď
anonym

Ve zdroji máš odkaz na srovnání spotřebitelských úvěrů:
Jinak, pokud nepotřebuješ vyloženě hotovostní půjčku, vychází finančně vždy výhodněji kreditní karta (10 – 35 tisíc Kč), především vzhledem k cca 2-měsíčnímu bezúročnému období, – eventuálně kontokorent s týmž limitem.
Všechny reklamy deklarují, že jsou nejvýhodnější (ale už neuvádí pro koho, většinou pro banku), kdežto pro klienta může být reálně nejlepší pouze jediná.
Právě proto existují různé finanční srovnávače, kde je nutné započíst i poplatky za uzavření, roční poplatek a další šikovně skryté náklady, nejen holou úrokovou sazbu.

Zdroj: http://www.me­sec.cz/produk­ty/spotrebitel­ske-uvery/

Další odpovědi
Orange

Potřebuješ to nezbytně nutně? Jestli ne, tak si nepůjčuj. Jestli ano, tak si stejně nepůjčuj.