Broukk

Investovat, či ne? A když jo, tak kam?

Dobrý den, chtěl bych někde investovat, ale nemám s tím žádnou zkušenost.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Asi nejdříve do vzdělání o samotném investování. kup si knihy/kurzy/choď na konference. Investování není jednoduchá věc, kdyby to bylo tak jednoduché že by se to dalo s nějakým pozitivním výsledkem dělat bez jakýchkoliv znalostí, tak by to dělal každý ňouma a vysokoškolák.

S tou knihou, co poslal quentos, souhlasím, četl jsem ji 2× a doporučuji potom i všechny ostatní knihy od Kiyosakiho, například Bohatý táta radí jak investovat. Knížky od Kiyosakiho jsou spíše takové to první rozkoukávání ve světě finanční gramotnosti, pokud bys chtěl něco více konkrétního, musel bys vyhledat jiné autory.

Další odpovědi
quentos

Jak už bylo řečeno, nejprve ty zkušenosti – byť zatím teoretické – načerpejte a teprve potom investujte. Pro začátek se bude hodit třeba tento světový bestseller: https://knihy­.abz.cz/prodej/bo­haty-tata-radi-jak-investovat

Tw!st: vždyť tu právě zmiňuju :{)> nejspíš chtěl zmínit knihu „Bohatý táta, chudý táta“…

Zdroj: https://knihy­.abz.cz/prodej/bo­haty-tata-radi-jak-investovat

zjentek

Neinvestovat. Žít na jistotu. Toť můj názor.