Pokročilý

Ahojky tak sem vás tady poslechla:)

Ahojky tak šátek na miminko sem nesehnala ale koupila jsem si takovou tu přenosnou tašku na miminko to že si to zapnu kolem pasu a přes krk a posadím do toho drobka je tam i opěrka hlavy tak je to super protože ještě nedří zcela sám hlavičku a myslíte že mě s tím nevyhodí řidič autobusu? chci totiž zítra jet do města a mam strach že mě tam nepustí nebo něco jestli nemusí byt malej v kočarku ? jezdíte takto někdo děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nevidím důvod,proč by tě řidič autobusu měl vyhodit. Není důvod.

Další odpovědi:

Bronzový

Určitě tě nevyhodí. :-) Přeji příjemnou zítřejší procházku bez kočárku.

Zlatý

Důvod není žádný :-) Nebojte, nevyhodí Vás. A ani by nemohl... :-) Také přeji příjemnou procházku ;o)

Stříbrný

Nevidím nejmenší důvod, proč by Vás měl řidič vyhazovat s klokankou. Naopak, narozdíl od maminek s kočárky budete moct nastoupit do kterékoliv části vozu, budete si moci sednout kamkoliv.
Nevím, ve kterém městě nebo kde bydlíte, ael např. v Praze teď vymysleli pravidlo, že v autobuse smí být pouze dva kočárky. Zatímco, třetí kočárek, může tedy řidič odmítnout, Vám může být úplně jedno, kolik kočárků tam je, Vás si vůbec nebude všímat.

Nosila jsem synka v šátku a u druhého se chystám dělat totéž (dokonce uvažuji, že kočárek použiji spíš výjimečně), právě proto, že je to pro miminko velice dobrá věc (je v bližším kontaktu s maminkou) a navíc je to neskutečně pohodlné a osvobozující.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.