student

Ahoj upřesňuju pro zjištění v Bulharsku,víte někdo kdy má v Bulharsku svátek Margarita?

zjištění svátku Margarita v Bulharsku

Nejlepší odpověď
annas

Po usilovném hledání se mně podařilo najít z jiného zdroje, že v Bulharsku slaví Margarita svátek 4. 4. Oba odpovídající (i v předchozí odpovědi) tedy neměli pravdu v tom, že Bulharsko tento svátek nezná.
Stránka: Bulharské svátky – jmeniny
Doplňuji:
Kenyrtsi, vysvětlila jsem, že Margareta i Margarita mají stejný původ jako Markéta. Takže existuje několik podob stejného jména. Ale máte pravdu v tom, že jste hledal jen Margaretu a neuvažoval nad hláskovou obměnou jména.

Zdroj: http://209.85­.135.132/sear­ch?q=cache:sO4wkjjEQ­vcJ:www.bgr.cz/jme­niny.htm+Jm%C3%A­9no+Margarita+v+bul­harsk%C3%A9m+ka­lend%C3%A1%C5%9­9i&cd=3&hl=cs&ct=clnk

Další odpovědi
standa

Bulharský kalendář toto jméno nejspíš ´nezná´, proto musíte hledat v jiném evropském kalendáři

25. Leden Margarita (Řecko)
22. Únor Margarita (Litva)
22. Únor Margarita (Španělsko)
10. Duben Margarita (Litva)
10. Červen Margarita (Litva)
13. Červenec Margarita (Lotyšsko)
30. Červenec Margarita (Rusko)

  1. Září Margarita (Řecko)
  2. Říjen Margarita (Litva)
  3. Říjen Margarita (Španělsko)
  4. Listopad Margarita (Španělsko)

Doplňuji:
To Annas:

gratuluji k úspěchu při pátrání 🙂

kenyrts

To annas,
já jenom,že se „student“ v předchozí otázce ptal na jméno MARGARETA" a ne na Margaritu,to je snad rozdíl,ne?