Lidske_mlade

Poradíte s názvem filmu popsaném v doplnění?

hoj,prosím potřebuju poradit s názvem filmu.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Zdravím všechny,žádám vás po druhé a jsem v koncích… nespím,nejím jsem zavřenej v pokoji a hledám romantický film ve kterém se dájí dohromady muž a žena a v průběhu filmu se rozejdou a na konci filmu se potkají někde ve městě mám tušení že před kavárnou a muž si mezitím adopotoval chlapečka,hol­čičku(teď nevim.) všem děkuju za rady dostal jsem tip že by to mohl bejt film PRIME. Boužel neni,přeju hezkej den. 🙂

Nejlepší odpověď
tvrzlucka

Dobrý den, napadá mě filmy Sexy 40, který by popisu odpovídal ;)

Další odpovědi
led

Trošku zmätené a príliš neurčité informácie. najprv si to musím uložiť do „pátracích bodov“:
1 – romantický film – (dabovaný, akej produkcie CZ, SK, USA, D,F,…)
2 – príbeh lásky a rozchodu a po čase opätovného stretnutia
3 – osamelý muž si adoptuje dieťa (stop, čosi mi to pripomína, večerný film 20… hod, nedávno tento mesiac, alebo koniec minulého?, malé mestečko…)
4 -
5 -
skúste hľadať týmto spôsobom

aliendrone

Led má pravdu – údaje jsou zcela nedostatečné, takovému zadání může odpovídat přinejmenším x děl jen samotné Rosamundy Pichler. A kolik takových autorek/ů je (a potažmo zfilmovaných předloh) ti asi nemusím vykládat.

Snaž se a buď více konkrétnější – jsou zde lidi (já k nim nepatřím), kteří snad viděli skoro všechno ohledně filmů, ale musíš jim „vyjít trochu naproti“, aby ti mohli poradit.

autacek

Indície jsou to dostatečné, kdyby jich tazatel znal víc, jistě by je sdělil. Ten kdo ten film viděl, si jistě dokáže vzpomenout a je úplně jedno kdy jej dávali, či v jakém byl jazyce.

Já si bohužel nevzpomínám 😉

Dochy

Indicie jsou opravdu dostatečné, vybavuju si ten film i herce (matně) ale název… leda že by se mi podařilo najít toho herce…

iceT

Pokud odpověď na předešlou stejnou otázku nebyla dostačují, nechápu potom nominaci.