Avatar uživatele
Lidske_mlade

Poradíte s názvem filmu popsaném v doplnění?

hoj,prosím potřebuju poradit s názvem filmu.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Zdravím všechny,žádám vás po druhé a jsem v koncích… nespím,nejím jsem zavřenej v pokoji a hledám romantický film ve kterém se dájí dohromady muž a žena a v průběhu filmu se rozejdou a na konci filmu se potkají někde ve městě mám tušení že před kavárnou a muž si mezitím adopotoval chlapečka,hol­čičku(teď nevim.) všem děkuju za rady dostal jsem tip že by to mohl bejt film PRIME. Boužel neni,přeju hezkej den. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tvrzlucka

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dobrý den, napadá mě filmy Sexy 40, který by popisu odpovídal ;)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lidske_mlade Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Trošku zmätené a príliš neurčité informácie. najprv si to musím uložiť do „pátracích bodov“:
1 – romantický film – (dabovaný, akej produkcie CZ, SK, USA, D,F,…)
2 – príbeh lásky a rozchodu a po čase opätovného stretnutia
3 – osamelý muž si adoptuje dieťa (stop, čosi mi to pripomína, večerný film 20… hod, nedávno tento mesiac, alebo koniec minulého?, malé mestečko…)
4 -
5 -
skúste hľadať týmto spôsobom

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Led má pravdu – údaje jsou zcela nedostatečné, takovému zadání může odpovídat přinejmenším x děl jen samotné Rosamundy Pichler. A kolik takových autorek/ů je (a potažmo zfilmovaných předloh) ti asi nemusím vykládat.

Snaž se a buď více konkrétnější – jsou zde lidi (já k nim nepatřím), kteří snad viděli skoro všechno ohledně filmů, ale musíš jim „vyjít trochu naproti“, aby ti mohli poradit.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Indície jsou to dostatečné, kdyby jich tazatel znal víc, jistě by je sdělil. Ten kdo ten film viděl, si jistě dokáže vzpomenout a je úplně jedno kdy jej dávali, či v jakém byl jazyce.

Já si bohužel nevzpomínám 😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Indicie jsou opravdu dostatečné, vybavuju si ten film i herce (matně) ale název… leda že by se mi podařilo najít toho herce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Pokud odpověď na předešlou stejnou otázku nebyla dostačují, nechápu potom nominaci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek