lada0123

Proč mi nejde mobil GSmart? Objevuje se mi na displeji jen bile svetlo, jinak nic. Zkousel jsem vše, co se dalo.

Prosím poradte od dneška mi nejde zapnout mobil vyndal jsem baterku znovu ji dal a připojil k nabíjíječce a zhruba po 30min mobil zkontroloval obvuje se na displeji jen bile svetlo a jinak nic ani zamek nic nevidim dekuji muj mobil
GSmart

Nejlepší odpověď
gecco

Je v záruce? → reklamace
Není? → servis (ale nech si předem sdělit cenu opravy – aby nový nebyl levnější)

Další odpovědi
BANAN93

tak to vypadá blbě – zkusil bych ještě opakovaně držet tlačítko pro zapnutí třeba 20– 30 sekund

lada0123

Už se mo podařilo zapnout ale porad nic porad jenom to bile slovo pred uplnym zapnutim se vzdy zobrazuje ikonka napr:. Andoida a ta tam nejde videt jen to bile svetlo no :( jinak diky za rady