ahoj, potřebuji poradit, který mobil si koupit.Přemýšlím mezi 3..

1)Sony Ericsson Xperia Mini Pro
2)Sony Ericsson Xperia X10 mini pro
3)Nokia 500
Doufám, že mi poradíte..Předem děkuji. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Mám čtyři dny SE Xperia Mini pro a je to opravdu rychlý a povedený telefonek,video jde krásně,hudba ujde,ale foťák je katastrofa.Klávesnice je dost malá a telefon těžký,horní klávesy je problém mačkat,režim číslic - pořád překlepy O P 9 0,na dotykovou klávesnici si asi nezvyknu nikdy,Android je perfekt.Zítra vyzkouším navigaci.Výdrž byla popsaná v recenzích špatná,ale podle mne celkem po třetím dobití ujde.Návod a příručku si musíte stáhnout a vytisknout z netu nebo z telefonu.Není přiložena a je to celkem 118 stran,takže pokud nemáte dost barvy v tiskárně,bude to problém.Myslím si,že i když symbian pravděpodobně končí,pořád je to i s pomalým procesorem dobrá volba.A to jsem Ericssonový.Tu X10 neznám,ale má horší parametry než Mini pro.

Další odpovědi:

Zlatý

Tady máš kompletní srovnání údaj po údaji všech tří telefonů, pěkně vedle sebe. Prohlídni a vyber podle tvých požadavků svého vítěze:
http://www.mobilmania.cz/…

Zlatý

Osobně bych volil
Sony Xperia mini st15

X10 mini je už dnes zastaraly, a st15 mini je jeho daleko lepší nástupce.

Xperia St15 Mini má lepší rozlišení displeje a daleko lepší výkon procesoru než starší varianta x10.

... Nokii nebrat vůbec.

Stříbrný

Já osobně bych šla do čísla dvě. Do Nokie jako takové bych už po zkušenostech nešla ani omylem. A se SE mám nejlepší zkušenost. Z dvou uvedených typů vítězí dvojka. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.