Avatar uživatele
Kelly215

Ahoj nemohl by mi někdo poradit jak zviditelnit blog ? děkuju za každou pomoc

PS:chtěla bych se jestě zeptat jak win rar soubory uložím na blog aby si je lidi mohli stahovat za všechny rady děkuju

Zajímavá 0 před 4071 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Už se to tu několikrát řešilo, mohla jsi použít místní vyhledávač.
Hele hlavní je prostě nabídnout kvalitní originální obsah – jinak to nemá cenu do toho investovat (nejen peníze, ale i čas).

Pak je dobré stránky zaregistrovat do co nejvíce katalogů a vyhledávačů – čím víc zpětných odkazů bude, tím web bude známější a bude se zobrazovat výše – pěkný seznam katalogů najdeš na www.catrank.cz
Základ bych viděl ale registraci do Toplist.cz, Odkazy.seznam.cz a eventuelně i do Googlu či Bingu.

Samozřejmostí je, aby stránky byly pokud možno ne přeplácáné, ale ne moc strohé, aby rpostě zaujaly. Dobré je mít stránky i validní – tedy bez chyb – jak pravopisných, tak i systémových.

Nu a pak zbývá nějaká propagace – asi nejlepší je použít Websurf. Ten ti dokáže zvýšit návštěvnost celkem dost a hlavně ti může přivést nové reálné návštěvníky.
Hlavní je, abys používala Paysurfování, Bestsurfování a Manuálsurfování.
Autosurfování je k ničemu, to zvyšuje jen zhlédnutí. Tyhle autosurfy mohou spíš stránkám uškodit ještě.
Registrace je zdarma. Jinak za reklamu platit nemusíš, stačí, když budeš surfovat. Ale víc se dozvíš přímo na stránkách – zde: http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

Kdyžtak mi napiš vnitřní poštou, můžeme se o tom pobavit víc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

  1. SEO, viz zdroj
  2. uložíš ho na server a nalinkuješ, např. máš stránky na doméně www.kelly215.cz, čemuž odpovídá tvoje kořenová složka na webovém serveru, kam se umísťuje index soubor. V této složce si můžeš vytvořit nějakou složku, třeba „rar“, do ní dáš zabalený soubor třeba Kelly215.rar a pak do stránek vložíš link www.kelly215.cz/rar/Ke­lly215.rar , je to jasné? 😉

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­arch_Engine_Op­timization

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GTA Andreas

Kolik je v Česku blogů? Kolik lidí by mělo čas se něčím takovým zdržovat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
natalenkat

Mám blog už 3 roky, taky jsem se pořád nezviditelnila..:/

A s tím winrar, musíš to nejdříve dát třeba na uloz.to a až potom dáš odkaz na blog.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek