Kelly215

Ahoj nemohl by mi někdo poradit jak zviditelnit blog ? děkuju za každou pomoc

PS:chtěla bych se jestě zeptat jak win rar soubory uložím na blog aby si je lidi mohli stahovat za všechny rady děkuju

Odpovědi
Bedy

Už se to tu několikrát řešilo, mohla jsi použít místní vyhledávač.
Hele hlavní je prostě nabídnout kvalitní originální obsah – jinak to nemá cenu do toho investovat (nejen peníze, ale i čas).

Pak je dobré stránky zaregistrovat do co nejvíce katalogů a vyhledávačů – čím víc zpětných odkazů bude, tím web bude známější a bude se zobrazovat výše – pěkný seznam katalogů najdeš na www.catrank.cz
Základ bych viděl ale registraci do Toplist.cz, Odkazy.seznam.cz a eventuelně i do Googlu či Bingu.

Samozřejmostí je, aby stránky byly pokud možno ne přeplácáné, ale ne moc strohé, aby rpostě zaujaly. Dobré je mít stránky i validní – tedy bez chyb – jak pravopisných, tak i systémových.

Nu a pak zbývá nějaká propagace – asi nejlepší je použít Websurf. Ten ti dokáže zvýšit návštěvnost celkem dost a hlavně ti může přivést nové reálné návštěvníky.
Hlavní je, abys používala Paysurfování, Bestsurfování a Manuálsurfování.
Autosurfování je k ničemu, to zvyšuje jen zhlédnutí. Tyhle autosurfy mohou spíš stránkám uškodit ještě.
Registrace je zdarma. Jinak za reklamu platit nemusíš, stačí, když budeš surfovat. Ale víc se dozvíš přímo na stránkách – zde: http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

Kdyžtak mi napiš vnitřní poštou, můžeme se o tom pobavit víc.

Alesh

  1. SEO, viz zdroj
  2. uložíš ho na server a nalinkuješ, např. máš stránky na doméně www.kelly215.cz, čemuž odpovídá tvoje kořenová složka na webovém serveru, kam se umísťuje index soubor. V této složce si můžeš vytvořit nějakou složku, třeba „rar“, do ní dáš zabalený soubor třeba Kelly215.rar a pak do stránek vložíš link www.kelly215.cz/rar/Ke­lly215.rar , je to jasné? 😉

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­arch_Engine_Op­timization

GTA Andreas

Kolik je v Česku blogů? Kolik lidí by mělo čas se něčím takovým zdržovat?

natalenkat

Mám blog už 3 roky, taky jsem se pořád nezviditelnila..:/

A s tím winrar, musíš to nejdříve dát třeba na uloz.to a až potom dáš odkaz na blog.