Kokoska1

Ahoj. Mela bych dotaz ohledne facebooku. Napravo v chatu mam pratele serazeny pod sebou a dole je jeste kolonka NYNI AKT

facebook NYNI AKTIVNI
Doplňuji:
Ahoj. Mela bych dotaz ohledne facebooku. Napravo v chatu mam pratele serazeny pod sebou a dole je jeste kolonka NYNI AKTIVNI. V ni jsou taky nekteri pratele. Co to znamena?

Odpovědi
Rapix

První sloupec jsou přátelé s kterýma sis v poslední době psala (chatovala). V sloupci „Nyní aktivní“ je ten zbytek s kterýma sis už dlouho nic nesdělovala.