Ahoj ... mám ve škole 3 (asi) nej. kámošky ... jenže mi připadá že jsem nejvíce odstrčená ...

... když řeší nějaké ty blbosti baví se jenom ony tři a mně nic neřeknou ani se mně nezeptaj )všechno se to dozvím od jiných holek ze třídy) ... teda zeptaj se mně když potřebují něco ve škole půjčit nebo pomoct a nebo když zamnou jedna z nich přijde mi říct že jí druá bije abych jí pomohla ... tak bych chtěla pomoct co mám dělat ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A ony ty kamarádky se mezi sebou bijou?
Divné,nicméně si najdi jiné kamarádky,takové,které za to budou stát.

Další odpovědi:

Pokročilý

Někdy najdeš dobrého kamaráda v někom, do koho bys to vůbec neřekla :))

Zlatý

Předpokládám, že je to partička oblíbených holek a ty chceš svou prestiž zvýšit tím, že budeš patřit mezi ně, i za cenu toho, že jim budeš sloužit. Ale pokud se mezi sebou mydlí, tak nejsou kámošky ani mezi sebou. Sázela bych na ty, o kterých píšeš, že ti všechno říkají a mají zájem o tvůj názor a společnost. Tam hledej přátele, ne v uměle vytvořené popularitě.

Bronzový

Možná to takové nej kámošky nebudou.
Zkus jim to říct, řekni jim co ti vadí a zeptej se, proč se s tebou nebaví.

Diskuze k otázce

LuluLove

Noo ... tak sem to udělala a řekli my že to není pravda a tak ... ale ony (já prostě nevím). S jednou to je v poho ale ta se baví i s jinýmy (neříkám že nesmí ale baví se s nima víc než se mnou) A taky mi jedna z nich řekla že sem prej nejoblíbenější holka ze třídy ... fakt nechápu jak jí mohlo napadnout že jí to budu věřit ;)

LuluLove

Ahoj ... díky za odpovědi ... a ještě něco ... oni nejsou moc populrní ve třídě ... to jsou spíš jiné tři holky ... no vážím si vašich rad a uvidíme jak to dopadne :/ :D ;)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.