smoulinkaq

Ahoj mam hněde vlasy chci si je nechat obarvit jaka barva by mi nejvic pasovalá?

Doplňuji:
sem tam mam sivy vlas

Odpovědi
Quimby

Ružová s pruhovanýmá bagrama.

petra15

Muzes mít jak cernou, tak tmave blond…:) Vyzkousej behem casu obe:)

anonym

Pošli mi fotku, já ti řeknu co by ti pasovalo. Tel.: 773194626

anonym

Než si barvit vlasy,bych tě doporučil se naučit trošku česky,
prospělo by to možná i těm vlasům!!!

Funna

hnědá…nějak nechápu, proč chce každá ženská jinou barvu vlasů, než jí matka příroda nadělila…ženská se světlou pletí a tmavými vlasy vypadá divně a to samé odbarvená černoška…takže něco, co se pohybuje kolem tvé přirozené barvy…a navíc, pokud si naliuješ na hlavu nějakou nepřirozenou barvu, tak každý hned vidí, že to nejsou tvoje vlasy, ale chemie…