Pokročilý

Ahoj, mám doma takový problém, pořád se s tátou hádáme a já si už nevím rady.

(Dneska jsme se chytli kvůli tomu,že já měla navštívit starou školu a táta se mě ptal na jaký zastávce mám vystoupit a já to nevěděla. Potom na mě začal řvát a já jsem se rozbrečela.) Tak opravdu nevím co mám dělat. :'(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Život není peříčko !

Další odpovědi:

Netrap se tím. Taťka se zřejmě s něčím pracně vyrovnává, tak je popudlivý. Až bude v klidu sedět třeba u televize, tak ho zkus obejmout a dát mu pusu. Třeba sis to neuvědomila a začínáš se k němu chovat jinak ty. Dospívání dětí je obtížné pro obě strany, jak pro děti, tak pro jejich rodiče. Kdyby to hned napoprvé nezabralo, tak buď s tou pusou přichystaná na nejbližší vhodnou příležitost. Neboj, zafunguje to.

Stříbrný

To chce klídek a vždy nechat taťku vydýchat. Těžko se vyrovnává z tím že jsi už velká.A máš také paličatou hlavu snad víš po kom.

Pokročilý

Zkus si s ním opatrně někdy promluvit a zeptat se ho proč je takový, že ti to vadí atd...
já to zkoušela, ale můj táta byl hodně tvrdohlavý, pil a byl agresivní, tak se moji rodiče rozvedli a žijeme jinde, tobě bych to nepřála, ale zkus s ním hodit řeč ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.