barunka4202

Ahoj, jaká je vaše nejoblíbenější země, popřípadě město?

Nejlepší odpověď
Drap

Česká republika, proto tady také žiji

Další odpovědi
Jikra

No, přece „Kde domov můj“ tj. Česká republika a město ve kterém žiju a doufám, že v něm i dožiju.

dnb

Sice bydlím v Česku, ale kdybych měl možnost, tak bych určitě zkusil USA- někde na západním pobřeží v Californii.

-McM-
Doplňuji:
(Lépe řečeno si myslím, že je to pro mě nejlepší místo…), důvody proč, nebudu jmenovat

partep12345

Asi ČR nebo New York … :D

marci1

No přece můj domov, Česká republika.

nanif

Funchal

honza19hk

krom ČR Nevada a nebo Arizona.

Kelt

Moc jsem toho nestačil procestovat a všude, kde jsem byl, se mi líbilo. Nevím, zda je to myšleno, kde by se mi asi nejlépe žilo podle mých představ, nebo kde jsem to už zažil. Často je návrat na určité místo pokaždé jiný. Místo se nemění, ale my sami se měníme. Někdy je to velké město, jindy malá vesnička u lesa.
Ale asi nechcete číst moje úvahy, za jakých podmínek a tak dále.
Vybral bych si třeba západní pobřeží Irska, Galway, nebo někde v Rakousku na horské louce,