smoulinkaq

Ahoj jak tady smažu trvale své ottazky ktere su zodpovězené? děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

nijak, to musí udělat někdo ze stříbrných nebo zlatých uživatelů. Ale můžete si v Profil > Nastavení nastavit privátní profil, pak u Vašeho profilu nebudou otázky vidět, alespoň z pozice ostatních lidí.

Další odpovědi
Michal Kole

Proč by jsi je mazala ? 🙂

Jen ať tu jsou pro další lidi co můžou mít podobný problém jako ty a chtějí znát odpověď.

Bohužel se zde otázky až moc často mažou a mám pocit, že víc záleží na nicku uživatele než na otázce samotné či odpovědích v ní,

hanulka11

Jedině když požádáš admina. Ale proč bys je mazala.

led

Odstraňovať môže len admin, všetci môžu nahlásiť a admin rozhodne. Strieborní a zlatí nahlásením rovno otázku zakryju – tj.zneviditelnia.

terry

Klikni na nahlásit. Pošle se hláška admin a ten, pokud to uzná za vhodné (kdy je otázka vlastní, pak většinou ano), otázky smaže.

Drap

Nesmažeš. Zůstávají na vždy.

ven.cik

Myslím že mazat otázky můžou jen zlatí…:/