Ahoj, byla bych moc ráda, kdybyste se se mnou mohli podělit o nějaké domácí masky na vlasy, se kterýma jste spokojeni.

Předem děkuji za odpověďi.

Odpovědi:

Ahoj.......masek na vlasy moc neznám, spíše na pleť. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . , ale jednou jsem zkoušela jednou super mastnou jednoduchou a zároveň vyživující. . . . . . . . . . . . . . . . . Skládá se pouze ze slunečnicového oleje, který "přiměřeně" napatláš na vlasy necháš cca 10min působit a !pořádně! spláchneš. Pokud máš sprchu dávej velký pozor ať neuklouzneš pokud máš vanu, bude to lepší, ale přesto to bude nějaké 2 dny klouzat......takže bacha
Maska by měla dodat tvým vlasům nějaké vitamíny plus super velký lesk :)

Pokročilý

Známá - kadeřnice- mi poradila majonézu zn. Helmmans.
Za mě moc doporučuji , velice výživná a vlasy se po ní krásně lesknou , jsou pevnější a vypadají i zdravější . Dříve jsem používala , před každým umytím , a ted mi stačí , tak jednou za 14dní , nebo 1x za měsíc .

Mě pomáhá olivový olej :) Dám si ho na vlasy, pytlíkem zakryji tak na hodinu (protože jinak by sis mohla omastit vše kolem =P) a pak smyji. Mám potom docela lesklé a pevné vlasy.

Pokročilý

Zábalová maska z kvalitního olivového oleje NEBO kašička z medu a jogurtu NEBO obyčejná šťáva z citronu.

Někde jsem četl, že se domácí masky (hlavně z vajíček) hodně blbě dostávají z vlasů. Zkus si koupit nějaký Gestil Wonder nebo tak, nestojí moc a na internetu na to najdeš spoustu pozitivních recenzí.

Zdroj: http://provasevlasy.cz/maska-n a-vlasy/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.