Adula.57

Vlasová maska

Co by pomohlo na oživení vlasů? Nějaká maska? Balzám? A z čeho? z kopřiv nebo z něčeho jiného?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak možnosté je spousta :)
Je rozdíl, jestli jsou vlasy barvené nebo ne. Pro ty se vyrábí speciální masky.
Na lesk vlasů mám vyzkoušené oplachování pivem. Po umytí je opláchnu pivem. Ale je dobré to praktikovat večer, aby přes noc vyčpěl pach piva. Jsou po něm krísně lesklé a silné.

Nebo oplachovíní vlasů vodou, do které vymačkáš citrón. To je hodí pro vlasy jemné, rychle se mastící.

Taky je dobrá henna, ať už barva, maska nebo balzám.

Jinak variant je spousta, ať už kupovanáých nebo doma vyráběných, stačí trocha gůglení.

Další odpovědi
briketka10

http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy-ab&hl=cs&source=hp&q=mas­ky+na+vlasy+dom%C3%A1­c%C3%AD&pbx=1&oq=mas­ky+na+vlasy&aq=1&a­qi=g4&aql=&gs_sm=c&g­s_upl=1659781l1­664560l0l1666925l14l9l0l­5l5l2l1156l5518l1­.3-1.2.2.2.1l14l0&bav=­on.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=af249ce­5c8b9ddb&biw=1067&bih=535

vyber si ahoj..