Ach ta Korea.

je to zprava alarmujici na zamyslenou-ze by Sybyla mela pravdu, kdyz prorokovala konec sveta: bude az prijde zlute nebezpeci. Doufam, ze nepouziji atom. Fuj, neni mi z toho dobre.

Nejlepší odpověď
ten který je

Nostradamus varoval před velkým malérem v nejbližším období na severní polokouli.V každém případě je ten svět nějaký divný celkově.Samý katastrofy a neštěstí.:-(

Další odpovědi
mojitek

uz stari Mayove,Sybyla , Michel de Nostradamus a dalsi a dalsi…taky jsem na to zvedavej. No snad ani moc vlastne nejsem ☹

Radovan M

Lidi dávejte si pozor ! Vy řeknete „Korea“ a přitom mluvíte o KLDR a né o celé Koreji…