pondělí

A proč si nedají poradit?

a proč si nedají poradit,každý dítě ví,že velké obrněné nádrže jsou jedovaté,a jeden předchodce se těší jak třeba otráví svou rodinu. a to jen za 1.500,–kč

Nejlepší odpověď
člověk

to je tím,že nečtou černé kroniky a neviděli umírat nikoho ze svých bližních,stačí se jen informovat na toxikologii v FN

Další odpovědi
ReHu

To je míněno na mně???
A opravdu to ví každé dítě???
A jak víš, že všechny nádrže jsou jedovaté???
Myslíš i po něčem nejedovatém???

Nebo si myslíš, že je jedovaté ÚPLNĚ VŠE, co se v nádržích přepravuje???

JJ. Černá kronika. To je velmi kvalitní četba.

ReHu

Jak píše člověk – cituji : ty nádrže většinou slouží k přepravě kapalin a to chemického složení, takže když je třeba na černo seženete.....jen bych chtěla podotknout, že i nezávadná voda má jisté chemické složení, tudíž všechny kapaliny NEJSOU jedovaté.....tyto nádrže jsou určeny PŘÍMO k přepravě kapalin, ne většinou…a neshámím je načerno – budu na to mít fakturu s udaným dodavatelem.