iceT

A ještě jednou pro pamětníky…

http://www.hri­bi.net/video_y­outube/Goro,%20bí­lý%20pes%20-%20Ogon%20no%20i­nu%20-%20Golden%20dog/i5­J0ckPSyq0

pamatuji si,že jsem řvala jak najatá u každýho dílu,strašnej doják

Nejlepší odpověď
ReHu

Pamatuju si to jen matně, ale asi jsem bulela taky 🙂.

Další odpovědi
Miroslavst

Také si pamatuji tento japonský seriál. Pes Goro a holka myslím rejko nebo tak nějak, že?
Byl to opravdu velmi oddaný pejsek, jelikož to záverečné shledání myslím nenachalo klidným nikoho.

Rocker

Pamatuji si na pana Mišiharu,hledal Gora kvůli filmu,který dokazoval jeho nevinu.Goro měl film schovaný v obojku.Hezký se­riál