bolak

A co se stane s kytovcema dál?

V budoucnosti? Změní se jim časem dýchací ústrojí a narostou jim žábry, když zůstanou ve vodě?

Ale odpovídejte stejně inteligentně jako se já ptám nebo mě přestanete bavit a najdu si jiný hračky.

Nejlepší odpověď
anonym

Na Tvůj mozek nikdo nemá. To už tady víme všichni dávno. Že by sis našel jiný hračky, tak tomu nevěříš ani Ty sám.
Ale jinak, bolaku, bojím se, aby Ti ti dříve přeměnění kytovci nevymřeli. Ty počítáš s evolucí ještě na miliony let dopředu. Myslíš si, že tak dlouho má šanci Země vydržet?

Další odpovědi
dudu

Před chvílí jsem s nimi telepaticky pokecal a oni mě prozradili, že o změnu plic na žábry nemají zájem, neboť počítají s tím, že jim opět uvolníme místo na souši poté, co se umlátíme smíchy nad Vašimi otázkami a dáme si další dávku metanolu.

Lucijej

A to jako proč? Ne každý žábry potřebuje, plíce jim zůstanou,akorát tak časem si natrénují nádechy, že jim bude stačit se nadechnout na hladině jednou za den.