Julie

A co Nostradamus a jeho věst na rok 2012?

Už spousta Nostradamových předpovědí se vyplnila.

Odpovědi
Nuk nuk

Doporučuji se podobnými věcmi moc nezabývat. Ona je v dnešní taky otázka, co skutečně řekl Nostradamus a co mu připisují vychytralé osoby dnešní doby.

alenka901

V průběhu dějin lidstva se objevilo nesčetně prorockých zpráv o konci světa. V každém takovém případě se lidé upnuli k nějakému datu a očekávali nejhrůznější pohromy, které měly zpustošit Zemi. Nejinak tomu bylo i v případě posledního většího proroctví směrovaného k 11. srpnu 1999. Mnoho lidí tehdy očekávalo na podkladě Nostradamova slavného prorockého čtyřverší X/72 konec světa. Proroctví, které hlásalo, že toho roku přijde velký Král Strachu, bylo spojováno se zatměním slunce, které nastalo právě 11. srpna. Modré planetě i jejím obyvatelům se toho dne nic nestalo. Nepřišel ani konec světa spojený s příchodem roku 2000. Lidé přesto i nadále zánik očekávají.

Zdroj: http://www.zme­nyklimatu.estran­ky.cz/clanky/rok-2012/prijde-v-roce-2012-konec-sveta_