Bronzový

A co dnešní tipy na vítěze?

Manžel tipuje 3:1 prohrajema já 2:1 vyhrajem,ale jestli jo,tak si vybereme štěstí na hodně let dopředu.Rusáci jsou asi lepší.A co vy?
Doplňuji:
tak jsem vahrála celé zítřejší dopoledne na nákupech bez dětí:-)Přiznám,že jsem tipla opak manžela a moc jsem v to nevěřila,ale přeju jim to.Ať se jdou hráči z NHL klouzat na rybník.Nikdo těmhle klukům nevěřil a proto asi taky vyhráli.Na hokej koukáme od mala celá rodina,ale 6 na 3 jsem viděla poprvé.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já tipuji 2:1 pro nás, tak snad to výjde! Držíme pěsti!!

Další odpovědi:

Zlatý

Já mám tip shodný s Jahodou. 3:2 pro nás

Stříbrný

Ja se držim při zemi 2:1 pro nás.

Bronzový

1:0 pro nás

NE my musíme vyhrát!!!!!!A když ne tak sme stejně dobří a stříbro neni špatné bojovali sme skvěle

Pokročilý

Souhlasím z vaším manželem ,protože by nás museli rusáci podcenit a prt hrát. Podle mě prohrajeme,ale kdyby sme vyhrali bylo by to good.:D

Zlatý

Já si tipuji 3:2 pro nás. Snad vyhrajeme. Držím palce na rukou i na nohou. Musíme vahrát!!!! :-DDD

Zlatý

Myslím si že vyhrajem nad Ruskem 4:3 pokud vyhraju už se těším na další večeři :-)

Bronzový

Taky jsem tipovala že prohrajeme, ale teď to vypadá že jsem to tipla špatně :-D. Jsme dobří!!!!!!!!!

Bronzový

Takový pěkný tip a mně to uteklo.Mohl jsem vyhrát a takhle až do příští neděle meju nádobí.Asi budeme radši chodit do restaurace, tolik talířů,.....Brrr..

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Škoda,že jste si nesázela v sázkové kanceláři,myslím,že jste za oba svoje tipy mohla vyhrát,slušné penízky.

Bronzový

martina1

Zas tam mám překlep,ale už mi to nejde opravit.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.