Avatar uživatele
Miroslavst

30.dubna 2010

Tak je tady datum 30.dubna a jak každý jistě ví, budou se dít věci. budete pálit čarodějnice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

No,tak nezbývá,než se s vámi pánové pro jistotu rozloučit,každý rok tomu nějakým záhadným způsobem sice uniknu,ale co kdyby…jsem děsná čarodejnice.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

adeptky by byly, ale asi nám to u nich neprojde ;{))>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Koštˇátko už mám oprášený a letos dokonce turbo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Čarodějnice…Vzpom­něl jsem si na fotku v novinách.Fot­b.stadion,fot­ka tribuny,na ní rozvinutý velikááánský transparent.Pod fotkou text,který oznamoval,že utkání přihlížel i předseda ČSSD.(to ještě nebyl rozvedený).
Text na transparentu:„Pa­roubku,dneska ji můžeš upálit“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Já určitě ne, možná někde ve městě ano. Ale tam půjdu jedině tehdy, když tam bude táborák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gromulo

Nebudu, trapný pohanský svátek, raději si zapálím svíčku a pomodlím se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka

Ano, každý rok si nějakou vyrobíme se slámy a hadrů…krásně hoří :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Budem symbolicky dělat ohýnek, páč v jiném dni v roce se k tomu nedostaneme. Dříve jsme vyráběli provizorní čarodějnici, ale teď už ne. Jsem u přítele a asi si oepčeme buřta a půjdeme spát. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

V našem městě letos bohužel pálení čarodějnic nebude. Cca před deseti dny zemřel organizátor a akce byla zrušena. Jinak každým rokem v toto datum ve městě bývají slavnosti a velký průvod. Střílí se, hraje se, tancuje se, opéká se.. No prostě paráda. ;o) A tak doufám, že tato akce bude příští rok znova. Doma na zahradě si zřejmě uděláme symbolický ohýnek, něco opečeme, užijeme si srandy apod.. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek