Miroslavst

30.dubna 2010

Tak je tady datum 30.dubna a jak každý jistě ví, budou se dít věci. budete pálit čarodějnice?

Nejlepší odpověď
kropitko

No,tak nezbývá,než se s vámi pánové pro jistotu rozloučit,každý rok tomu nějakým záhadným způsobem sice uniknu,ale co kdyby…jsem děsná čarodejnice.

Další odpovědi
quentos

adeptky by byly, ale asi nám to u nich neprojde ;{))>

vecernice

Koštˇátko už mám oprášený a letos dokonce turbo.

anonym

Čarodějnice…Vzpom­něl jsem si na fotku v novinách.Fot­b.stadion,fot­ka tribuny,na ní rozvinutý velikááánský transparent.Pod fotkou text,který oznamoval,že utkání přihlížel i předseda ČSSD.(to ještě nebyl rozvedený).
Text na transparentu:„Pa­roubku,dneska ji můžeš upálit“.

SinceX

Já určitě ne, možná někde ve městě ano. Ale tam půjdu jedině tehdy, když tam bude táborák.

gromulo

Nebudu, trapný pohanský svátek, raději si zapálím svíčku a pomodlím se.

petka

Ano, každý rok si nějakou vyrobíme se slámy a hadrů…krásně hoří :)

Lucimia

Budem symbolicky dělat ohýnek, páč v jiném dni v roce se k tomu nedostaneme. Dříve jsme vyráběli provizorní čarodějnici, ale teď už ne. Jsem u přítele a asi si oepčeme buřta a půjdeme spát. 🙂

Jahoda

V našem městě letos bohužel pálení čarodějnic nebude. Cca před deseti dny zemřel organizátor a akce byla zrušena. Jinak každým rokem v toto datum ve městě bývají slavnosti a velký průvod. Střílí se, hraje se, tancuje se, opéká se.. No prostě paráda. ;o) A tak doufám, že tato akce bude příští rok znova. Doma na zahradě si zřejmě uděláme symbolický ohýnek, něco opečeme, užijeme si srandy apod.. 🙂