Pokročilý

3 otázky na oči

Ahoj! mám 2 otazky.
1) Poslední dobou nám ve škole přibyli do tříd projektory. Když sedim nekde vzadu ve tride, tak to co je napsane na tom pocitaci to vidim celkem dost spatne a obcas to nemuzu ani precist, ale kdyz je vedle projektoru napsano neco stejne velkym pismem tak to prectu sice hur nez kdyz bych sedel nekde ve predu ale prectu to o hodne lip nez to z projektoru.a moje otazka zni jestli je to vada a jestli ano jestli se to da lecit.

2) kdyz jdu venku a sviti slunce (nemusi byt jenom leto, i ted vzime to mam) a jdu po smeru svitu a otevru vic oci (pripada mi pri tom ze je nemam otevreny tak jak bych mel) tak i kdyz nefouka vitr musim porad mrkat, kdyz je zatazeno a otevru vic ty oci tak je to v pohode. otázka je stejná jako u "1)"

3) tahle 3. otazka sice neni primo o ocich ale souvisi to s nima. rano kdyz se probudim a umyju si oci a tak, tak je to dobry, ale po nejakym case se mi spoji nebo slepi rasy(je jedno jak to chcete pojmenovat), je to doce neprijemny. co s tim, ostrihat? nebo mate jiny navrh?

dějkuji za odpovedi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Celkem snadná odpověď - seber se a zajdi si k očnímu lékaři. Podle popisu bych typla začínající krátkozrakost. Že Tě oslňuje sníh a máš v zimě s očima problémy, to je normální. Můžeš to ale vnímat citlivěji, pokud se u očí začíná projevovat nějaká vada. Řasy si nestříhej. Zřejmě v důsledku změny schopnosti se normálně dívat oči více přimhuřuješ a dostáváš je tak do nepřirozené polohy. Oči jsou namáhané, mají pravděpodobně tendenci slzet a potom zlobí i řasy.
Neboj se. Na očním Ti oči vyšetří a bude po problému.

Další odpovědi:

Zlatý

Zhoršuje sa ti ostrosť zraku a rozlišovacia schopnosť. Navštív očného lekára.
Požiadaj učiteľku o presadenie bližšie k oknu, aby sa ti denné svetlo neodrážalo od tabule do očí.
Ak toto z prehnanej hanblivosti podceníš, neskôr môžeš mať väčšie problémy s čítaním.
Ja som sa tiež nechcela v škole k tomu priznať a urobila som chybu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.