SEmperor06

Poradíte, jak mám vytvořit Minecraft nebo jak jej hostovat zdarma, když si chci hrát s kamarády?

Ahoj, chtěl bych si udělat nebo hostovat free minecraft server, protože nemám moc budget a tak bych chtěl server, který nemusím každých 5 minut aktivovat a hlavně zdarma. Jestli máte nějaké nápady tak piště! děkuji předem.

24/7 minecraft server na hraní s kamarády – nevložil jsste otázku

Odpovědi
Roman71

Nejjednodušší způsob, jak si zahrát Minecraft po síti s kamarády a nepronajímat si přitom server, je zpřístupnění vlastní mapy po síti. Je tady ale jeden nutný předpoklad – veřejná IP adresa. Druhá možnost je Hamachi, ale s omezeným počtem portů (max 5 včetně hostujícího PC).

Víc informací poskytnu rád na dotaz ve zprávě 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.