led

2011 – Dvihla sa priemerná mzda v ČR.

Všimli ste si, že pristúpením na podmienky štrajkujúcich lekárov sa zdvihol priemerný plat?
vysvetlenie:
Kedže sa im zdvihli platy a počet celko pracujúcich v ČR sa nezmenil. štatistika zaregistrovala nárast v platovom priemere.

Nejlepší odpověď
johana 56

Nezvedla se průměrná mzda,přidalo se lékařům.Je to vidět.Od 1.března se čeká až o 2 hodiny déle, na obvodě Vás objednají až na duben(pokud chcete využít odpoledních ordinačních hodin,aby nebyly problémy v zaměstnání).

Další odpovědi
hanny 2

A přesně tak se to dělá,někdo má 100tisíc a druhý 8tisíc,tak pak jim z toho vyjde krásnej průměr!!!