Pokročilý

2 nájmy na nebytové prostory

Dobrý den,v lednu 2007 jsem uzavřela nájemní smlouvu nebytového prostoru-kanceláře na dobu neurčitou.S tím,že jsem tyto prostory mohla využívat i na bydlení s dcerou s vědomím majitele.Majitel mi pak(během měsíce) nabídl prostory jiné-bytové,ale ve stejném objektu (s tím,že směnu mám písemně doloženou).Novou nájemní smlouvu mi ale nedal.Přesto mi dal souhlas k trvalému bydlišti.Původní výše nájemného byla 1190,-Kč.Po dvou letech ji zvýšil na 5000,-Kč.Po 3 letech na mě podal žalobu za neoprávněné užívání bytu,na který nemám nájemní smlouvu( i když původní písemně sjednaný nájem jsem platila) a dostala jsem od soudu příkaz na vystěhování .Původní smlouva na nebytové prostory ale stále není ukončena.Jak mám jednat co se týče výpovědi z nebytových prostor?Mohu dát okamžitou výpověď?Navíc tyto nebytové prostory (když mě přestěhoval jinam)okamžitě pronajal jiné firmě(takže mi ani neumožnil je využívat).Takže na tyto nebytové prostory jsou dva nájemci i smlouvy ,včetně placení nájmu ze strany mé i druhé firmy. Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To bych viděla na komzultaci s právníkem. Tady je jen spousta kecalů :-))).

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.