Bronzový

190kč za vraždu - co by jste si za ty peníze koupili?

Mladíci zabili stařenku a ukradli ji 70 korun a řadu věcí jako tašku, kolíčky na prádlo, ostřič nožů nebo visací zámek. Vše pak prodali za pouhých 120 korun. Dostali 8,5let vězení : http://www.denik.cz/…

A mě zajímá co by jste si za ty peníze koupili? Já asi flašku vodky. A co si asi za to koupili ty vrazi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych si koupil konopný lano a hodil bych si ho okolo krku a na nejbližším stromě bych se oběsil.
Já si pamatuji(55),že zabili i pro upocenou dvacetikorunu a tehdy by si za to mohli koupit 10 čepovaných piv ve třetí cenové skupině.Jsem názoru :oko za oko,zub za zub!

Další odpovědi:

Stříbrný

Za "takové" peníze bych si nikdy nic nemohl koupit, protože by mne v životě nenapadlo je získat "takovým" způsobem.

Zlatý

je to vlastne nepodstatne ... je uplne jedno kolik si odnesli, zda 190kc, 100 000 kc nebo odesli s prazdnou ... dokazali naplanovat a take zabit bezbranneho cloveka - samozrejme ze pri sve nekonecne blbosti predpokladali ze z toho kapne vic "love", ale to na veci uz nic nemeni, je to cin ktery neospravedlni ani mira lupu ani jejich priznani a ani tech 8,5 let, ktere si za to doufam odpykaji, bez úlev a zkrácení za vzorné chování.

Zlatý

nejde o hodnotu krádeže, ide o úkladnú vraždu. Vyšli z toho veľmi lacno. Za takýto čin, zavrieť a nechať čakať na výkon trestu smrti!

brutalita svetem hybe,bud vas zabiji pro penize,nebo proto ze je nemate,kam to speje

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.