M@XeLL

11. záží 2001

Myslíte si že útoky na WTC zosnovala Vláda USA a nebo o tom alespoň věděla? Podle 60% americké veřejnosti ANO! Jáký je váš názor?? Podle mě to byla záminka jak si natahnout ropovod na blízký východ.

Nejlepší odpověď
quentos

něco na tom bude. Viděl jsem dokument, který jasně dokazuje, že WTC bylo stavěno tak, aby ho něco takového jako náraz letadla nebylo schopno zničit, a kdyby přece, že styl jejího pádu byl nelogický: nepadala v souladu s fyzikálními zákony, nýbrž se zhroutila do sebe. Takový pád vysvětluje jedině to, že výbušniny musely být instalovány již při konstrukci budovy, což je dost děsivé. A pak – Usáma bin Ládin, toho už jsme tady rozebírali: kdyby chtěli, už ho Američané dávno mají, jenže on to byl někdejší blízký přítel Bushe. Že by to zosnovali společně? Podezření není tak docela od věci.

Další odpovědi
anonym

Existuje nemoc,jmenuje se paranoia.

BEAES

Možné je vše, ale spíše si myslím, že ne.

mosoj

Je zcela běžné, že strategické stavby ( ale tady nevím jestli mrakodrapy byly strategické) se zajišťují tak aby v případě potřeby mohla být provedena jejich destrukce.
Četl jsem, že v troskách mrakodrapů bylo zjištěno velké množství nanovýbušnin.
Pokud by to byla pravda tak k nanovýbušninám má v současné době přístup jen vláda.
Všechno to jsou ale hypotézy, které nikdy nebudou potvrzeny.
Doplňuji:
Zde je zmíněný článek :
http://wtc917­.freevar.com/na­notermit.htm

allayne

Pokud to zinscenovali…a nebáli se při tom použít lidské životy, tak jsou to bestie, ty lidi za to nemohli a když, tak si to měli vybrat jinou cestou, třeba financemi…

ten který je

Nevěřím tomu.Tak rozsáhlá konspirační akce by se nemohla utajit,bylo by to veliké riziko.To by si nikdo nerisknul takovou obrovskou akci a ještě plány do dalších let.

Miroslavst

Zaslechl jsem názor na tuto věc. Spočívá to v tom, že spojené státy potřebovali nějaký důvod, aby mohli i nadále zbrojit. Ono zbrojařské firmy jsou velmi výnosnou činností. Protože však kvůli různým dohodám např. s Ruskem docházelo k odzbrojování a tím snížení zisků, bylo potřeba hledat nějaký důvod proč zbrojit a hlavně financovat zbrojení. Jelikož situace nenaznačovala, že by se to mohlo (z pohledu zbrojení) zlepšit, vymyslel se plán jak vše odůvodnit před lidem a kongresem. Co je to nějakých x lidí proti ziskům. tudíž se vše udělalo tak, jak to dopadlo a hned byl důvod koho honit a s kým válčit. Navíc celá událost která nastala v září 2001 a následné útoky na ty, co to údajně spáchali byla podporována celou amerikou a vlastně i světem.
Rovněž tak se začalo používat různých zařízení na letištích a je velmi nepravděpodobné, že by vyrábějící firmy odůvodnili proč instalovat nové a lepší bezpečnostní rámy apod.

V.3.S.K

Napiš svůj email a já Ti něco pošlu k tématu Tvé otázky