Miroslavst

11.září

Domníváte se, že teroristický útok na budovy v USA jsou pod vedením usama bin ládina? Já slyšel názor, že by tomu tak být nemuselo, ale protože se ve světě, zejména pak v usa snížily výdaje na zbrojení, potřebovali mocné síly nějak přimět ostatní, aby i nadále šly do zbrojení peníze a možná ještě více než dotehdy.
Co je to „pár lidí“ s množstvím peněz na zbrojení.
Tímto dotazem nezastávám žádný teroristický čin, neschvaluji jej ani nepodněcuji(práv­nická věta)
Doplňuji:
Myslím, že něco v tom bude jak píše Bad. Škoda, rád bych věděl víc o těch dokumentech. Nečetl jsem je, ale už teď věřím, že něco mohlo být. Peníze neznají hranic a lidi jsou proti moci tajných vládních agentur zanedbatelnou ztrátou.

Nejlepší odpověď
quentos

Co jsem slyšel já – ale jsou to všechno jen konspirační teorie a dohady – , teroristický útok sice byl pod vedením bin Ládina, ten však byl velkým přítelem tehdejšího amerického prezidenta; spekuluje se, že to má na svědomí právě G.W.Bush, který se tím snažil pozvednout americkou ekonomiku… to by vysvětlovalo, proč se jim bin Ládina stále údajně „nedaří chytit“. Kdyby chtěli, už ho dávno mají.

Další odpovědi
anonym

né to si opravdu nemyslím,je to tak tři dny co jsem dostal email o tom jak to skutečně bylo bylo to i s fotkama,hrozně mne mrzí,že jsem to smazal,američané si to vše připravili sami,ani se těm důkazům nechtělo věřit,co všechno udělali američané jenom kvůli tomu aby mohli napadnout Iraq a Afganistán.
Doplňuji:
tady jsou důkazy o 11.září 2001

http://uloz.to/4263682/­lzi-ohledne-11.-zari.rar

AVATAR666

myslim že jo

HOMER

Nevím,ale údajně tam spadla ještě jedna menší budova,do které žádné letadlo nenarazilo,ten den mělo být cvičení přesně proti tomuto útoku,taky se hovořilo o náložích,které tam měla údajně nechat odpálit,jejich vlastní vláda atd.Viděl jsem to v jednom dokumentu,už si nepamatuju jak se jmenoval,mluvili tam o zastrašování lidí,za účelem omezení svobod,zavedení brutálních kontrol,pro které neplatí žádná omezení a peníze,tyto úchylné důvody,a nebo možná ještě jiné záležitosti,byly prý předmětem utajené diskuze s Usámou v bílém domě 11.9.Osobně nevěřím,že by něco podobného opravdu udělali,každopádně je hnus,že z něčeho takového má americká vláda užitek.

Eloška

Myslím, že ano.

dagry

Jak píše Guentos „kdyby chtěli, tak už ho dávno mají“. Taky jsem slyšela zvěsti, že v tom útoku má prsty americká vláda, což je teda opravdu hnus.

pastel.ka

Prohlédněte si v klidu videa ( české titulky),závěr si každý uděláte sám.

Zdroj: http://www.fre­ewebs.com/paprsek/911­.htm

Gorouš

Nedávno prezident Iráku oficiálně se vyjádřil k tomu, že USA útok jen hrály. Už na to byly připraveni. Sanitky, policie a hasiči přijely bleskově rychle, TV byla bleskově informována. USA potřebovala soustředit celé NATO na Irák. Miroslave máte pravdu, že co je to „pár lidí“ s množstvím peněz na zbrojení. Plně s vámi souhlasím.