dust8

Jsou zvířata nejlepší, protože nemluví a hlavně nevysávají a nezneužívají tuto planetu jako rádoby nadřazení lidé?

Nejlepší odpověď
annas

Je pravdfa,. že
člověk má úžasnou schopnost hovořit, ale většina z toho, co říká ,jsou prázdná a klamná slova. . Zvířata schopností mluvit mají méně, ale to málo, co sdělují, je užitečné a pravdivé. A je lepší malá a pravdivá věc než obrovská faleš.“

Myslím sil, že nadřazenost člověka se projevuje v zoologických zahradách. Všechny zoologické zahrady zvířata vystavují. Mají je často ve špinavých, starých klecích a i běžný návštěvník pozná, že tu není něco v pořádku

Zoo se také snaží pořizovat si nové druhy, aby přilákaly návštěvníky, kterých v určitých obdobích ubývá.

Aby zoo přežily, musí přijímat další zvířata, a jejich zabezpečení nemají peníze ani sílu, aby se o ně dobře staraly. Při návštěvě zoo je možné si všimnout,. že z většiny zvířat už nejsou divoké šelmy, ale spíš zlomené bytosti, které touží po svobodě, možnosti pohybu, volného shánění potravy, výběru partnera. atd.

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/13696-leonardo-da-vinci-clovek-ma-uzasnou-schopnost-hovorit-ale-vetsina-z

Další odpovědi
aevul

Nechceš tu otázku přeformulovat? Je trochu obtížné ve střízlivém stavu chápat, na co se chceš zeptat.

Darcy

ano.

zjentek

NO PŘESNĚ!!! TVL jak to děláš? (;

paul1

Někde jsem zachytil, už nevím kde, asi v TV: Jenom člověk jí, i když nemá hlad. Jenom člověk pije, i když nemá žízeň. Jenom člověk mluví, i když nemá co říct.

zjentek

aevul, dyť ty seš imrvére omámenej ty vule!

aevul

Bacha, zjentek, ať ti nerupne cévka. Budeš tahat hnátu za sebou.

zjentek

🤦‍♂️

annas

Paule1,

ta slova, ktrá jsste napsal, patří Senecovi.

zjentek

An, 👍