opicka1111

Zverejneni jmen zaku na internetu

Ma skola pravo zverejnovat seznamy studentu pres vas nesouhlas verejne na internetu??
Dekuji za Vase nazory.

Nejlepší odpověď
badisko

tak jmeno neni nijak citliva informace …neresil bych to…no a na netu za sebou nechavas ohodne vic informaci a to ti nevadi?…tebe jen stve ze to dela skola..nebo jak ?..ale pokud stim nesouhlasis a stejne ho zverejni tak bych napsal na vyssi mista dopis nee Email..

Další odpovědi
Michal Kole

Nemá.

Bohužel zákony se mění moc pomalu než internetové technologie a „lidské potřeby a touhy, vše každému oznamovat“.

opicka1111

Normalne bych to take neresila ( i kdyz nevim, k cemu je nutne vse zverejnovat na internetu), ale v pokrocilem veku si dodelavam maturitu a nehlede na to, ze se s touto skutecnosti vzhledem ke svemu veku nechci chlubit pred celym svetem na internutu ( to je ten mensi problem- presto znacne neprijemne), mohu mit diky teto skutecnosti velke problemy v zamestnani, kde to kazdy bere jako samozrejmost, ze maturitu mam ( to je problem zavaznejsi)…