nadka77

Po zrušení SJM a vyplacení z bytu mi manžel odmítá podepsat na katastru výlučné vlastnictví nemovitosti. Co teď?

S manželem jsem se po rozvodu finančně vypořádala.Vy­platila jsem ho z bytu.Po zaplacení mi ale odmítá podepsat na katastru,ze budu výlučným vlastníkem nemovitosti. Co s tím teď mám dělat?

Odpovědi
Drap

Jedině řešit před soudem. Pokud neni možná dohoda, tak je to poslední možnost

elkon

Jistě máte doklady o vypořádání. Pak by soud měl být jen formalita.

Hlada

Co odmítá podepsat? Na katastru se nic nepodepisuje. Tam doručíte vkladovou listinu a návrh na vklad. V ní byste měli mít stanovený způsob vypořádání a měla by být podepsaná ověřenými podpisy. Návrh na vklad může podepsat jen jeden účastník.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.